img
Home / Aksiyon / Justified (2010-2015)

Justified (2010-2015)

/
165 Views

Dizi Önerileri: Justified Dizi Önerisi

Orjinal Adı: Justified

Justified IMDB Puanı : 8.6 / 10

Yapım Yılı : 2010 – 2015

Dizinin Süresi : 44 Dakika

Kaç Sezon : 6 Sezon

1.Sezon: 13 Bölüm

2.Sezon: 13 Bölüm

3.Sezon: 13 Bölüm

4.Sezon: 13 Bölüm

5.Sezon: 13 Bölüm

6.Sezon: 13 Bölüm

Yaratıcılar: Graham Yost

Oyuncular: Timothy OlyphantNick SearcyJoelle CarterJacob PittsErica TazelWalton GogginsNatalie ZeaJere BurnsDavid MeunierJonathan KowalskyRick GomezRaymond J. BarryJesse LukenDamon HerrimanJeremy DaviesJustin Welborn

Dizi Konusu

Justified dizisi 2010 yılı mart ayında hayatına başlayıp, 6 sezon 78 bölüm ile birlikte 2015 yılı sonunda ekranlara veda eden ve adından çokça söz ettirmeyi başaran suç draması türünde bir dizidir. Western ezgilerinin de bolca olduğu dizi IMDB puanı 8.6 gibi çok yüksek bir şekilde izleyenler tarafından belirlenmiştir.

Justified dizinin konusu filmin ana karakteri olan federal polis şefi Raylan Givens etrafında dönmektedir. Tabi ki tüm sezon boyunca sadece bu karakter ile ilgili sahneler olmadı, etrafındaki karakterlerde bölümlerde sıkça yer aldılar. Dizinin çekimleri Miami’de gerçekleşti.

Raylan bir gün yine sıradan ve olağan bir şekilde operasyona çıkmıştır ancak bu sefer ki suçlu takibi kötü sonuçlara neden olur. Raylan kaçan suçluyu yakalamış ve köşeye sıkıştırmıştır. Suçlunun çıkardığı zorluk nedeniyle onu vurmak kalmıştır. Öyle ki bunu tüm şehrin ve insanların gözü önünde yapar.

Bu da halkın nezdinde büyük bir infiale yol açar. Olay nedeniyle soruşturma açılır. Ancak görevinden soruşturma süresince uzaklaştırılmaz sadece yeri değiştirilerek doğduğu yere gönderilir.

Editörün Düşüncesi

Western sevenlere kesinlikle önerdiğim bir dizi. Ben ilk çıktığı dönemlerde izleme fırsatı bulmuştum ve aşırı beğenmiştim. Hatta bittiği için üzüldüğüm dizilerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Western dediğime bakmayın, sadece günümüz kültürüne western havasının aşılandığını düşünmeniz yeterli olacaktır. Son derece keyifli, film tadında bir dizi önerisi…

Benim Bu Diziye Puanım: 8/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :