Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Kardeş – Hermano (2010)

Kardeş – Hermano (2010)

Film Önerileri: Hermano İzle

Orjinal Adı: Hermano – Kardeş

Kardeş IMDB Puanı: 7.3/10

Yapım Yılı: 2010

Filmin Süresi: 1 Saat 37 Dakika

Gösterim Tarihi: 2 Temmuz 2010

Bütçe: 500.000$

Hasılat: 1.609.112$

Yaş Sınırı: 7+

Yönetmen: Marcel Rasquin

Senarist: Rohan Jones – Marcel Rasquin

Müzikler: Rigel Michelena

Oyuncular: Eliu ArmasFernando MorenoBeto BenitesGonzalo CuberoMarcela GironJackson GutierrezVicente PenaGabriel RojasAli Rondon

Kardeş Film Konusu

Hermano filmi kardeşliği anlatan çok güzel dram türünde bir filmdir. Daniel adındaki bir futbolcu forvet mevkinde oynamaktadır ve oldukça başarılı bir gençtir. Julio adındaki takım arkadaşı ise doğuştan lider özelliğe sahiptir ve takımında kaptanı durumundadır. Bu iki genç bulundukları fakir mahallede hayatlarını top oynayarak sürdürmüşlerdir.

La Ceniza takımı da bulunduğu mahallenin takımıdır ve orada oynadıkları sürece bir kardeş gibi büyümüşlerdir. Daniel’in en büyük hayali büyük bir kulüpte profesyonel bir şekilde top oynayabilmektir. Julio ise tek derdi ailesini geçindirmeye çalışmaktır. O yüzden onun tüm önceliği ailedir ve hayal kurmak gibi bir lüksünün olmadığını düşünür.

Bir gün ikisinin de karşısında hayatlarında belki de bir daha çıkmayacak bir fırsat çıkar. Caracas futbol kulübü şehrin yetenek avcısı olarak bilinir. Bu kulüp bu gençleri fark etmiştir ve onları deneme maçına davet eder. Ancak bununla birlikte çok da önemli birer karar vermek zorundalardır. Bu sahada oynanacak oyunlar kirli futbolun ta kendisi olacaktı. O yüzden ailelerini mi hayallerini mi yoksa intikamlarını mı seçeceklerdi?

Editörün Düşüncesi

Venezuella yapımı olan Hermano filminde dram yüklü olmasıyla izleyiciyi çok fazla etkileyen bir film. Benim etkisinde kaldığım filmlerden bir tanesidir. Oyuncuların mı başarısı senaryomu çok iyi bilmiyorum ama gayet başarılı bir film olduğunu düşünüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 8.0/10

Keyifli Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :