Hit enter after type your search item
img
Home / Film Önerileri / Kaset İşi (2014)

Kaset İşi (2014)

Film Önerileri: Kaset İşi (Sex Tape)

Orjinal Adı: Sex Tape (Kaset İşi)

Kaset İşi IMDB Puanı: 5.1/10

Yapım Yılı: 2014

Filmin Süresi: 1 Saat 34 Dakika – 94 Dakika

Gösterim Tarihi: 5 Eylül 2014

Bütçe: 40.000.000$

Hasılat: 126.069.509$

Yaş Sınırı: 18+

Yönetmen: Jake Kasdan

Senarist: Kate AngeloJason SegelNicholas Stoller

Müzikler: Micheal Andrews

Oyuncular: Cameron Diaz – Jason Segel – Rob Corddry  – Ellie Kemper

https://www.youtube.com/watch?v=OEmmoO2f3QQ

Filmin Konusu

Orjinal adı Sex Tape olan filmde, Annie ve Jay çiftin yaşadığı hayat ele alınıyor. Bu mutlu çift, iki çocuğu ile birlikte sıradan sakin bir hayat sürerler. Uzun süreli ilişkilerde karşılaşılan durum olan cinsel hayatın durgunlaşması bu çiftin hayatında da yaşanmaktadır. İlk zamanlardaki o şehvetli sevişmeler artık yoktu. Bir Annie bu durumu kurtarabilmek için Jay’e sevişmelerini kasete çekmeleri teklifinde bulunur. Jay’de ilginç gelen bu fikri kabul eder. Planladıkları gibi muhteşem bir sevişme ve video olur. Ancak planlayamadıkları bir durumla karşılaşırlar. Videoya aldıkları tabletteki program, aynı zamanda başka cihazlarda da kullanıldığı için tüm görüntü o cihazlara da gider. Şimdi tek yol, diğer insanlardaki tabletleri ele geçirmektir.

Editörün Düşüncesi

Filmi iki sebepten dolayı izlemek istemiştim. Birincisi Cameron Diaz’ın rol alması, bir diğeri de filmin adının uyandırdığı meraktı. Çünkü aynı dönemlerde bu isimde başka bombalar patlıyordu:).

Bu iki sebepten ilki beklentilerimi fazlasıyla karşıladı, 40 küsürlü yaşlarda olan Cameron Diaz fiziğiyle gençlere taş çıkarttı. İkincisi zaten başta yaptığım ufak bir şaka gibi bir şeydi:). Neyse film tipik bir Amerikan komedi filmi diyebiliriz. Yani sanat filmi olarak yok görsel efekt, yok senaryodaki ters köşeler gibi olaya bakmayın lütfen. Tamamen eğlenmeniz için paylaştığım bir film.

Evet kesinlikle boş vaktiniz varsa ve eğlenmeye ihtiyacınız varsa keyifli vakit geçirebileceğiniz bir film önerisi. Film sürükleyici, olay örgüleri arka arkaya süre geliyor. Filmin konusu zaten herkesin başına geleceğine dair üstünde bir sürü espri yapılan bir konu. Tüm bunlar bir araya gelince ortaya keyifli bir komedi çıkmış.

Benim Bu Filme Puanım: 7/10

Keyifli Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :