img
Home / Bilim Kurgu / Keşif – The Discovery (2017)

Keşif – The Discovery (2017)

Netflix Film Önerileri: Keşif - The Discovery (2017)

Orjinal Adı: The Discovery – Keşif

Keşif IMDB Puanı: 6.3/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 1 Saat 42 Dakika – 102 Dakika

Gösterim Tarihi: 31 Mart 2017

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Charlie McDowell

Senarist: Charlie McDowell – Justin Lader

Müzikler: Danny BensiSaunder Jurriaans

Oyuncular: Robert RedfordMary SteenburgenBrian McCarthyJason SegelRooney MaraJesse PlemonsRon CanadaRiley KeoughConnor RatliffM.J. KarmiKimleigh SmithWendy Makkena

Keşif Film Konusu

The Discovery filmi bilim kurgu üzerine yapılmış müthiş filmlerden biridir. İnsanoğlu yaşamı boyunca sürekli hep daha ilerisini merak etmişti. Bunun için yüzyıllar boyunca on binlerce deney yapılmış ve bir adım ilerleyebilmek için çok ciddi bedeller ödemişti. Yine çok önemli bir bilgi için binlerce yılını harcayan insanoğlu nihayet bilimsel olarak bir sonuca ulaşmak üzereydi.

Ölümden sonra başka bir hayatın olduğu sonucuna ulaşmaya başlamışlardı. Bu dünyanın son durak olmadığının aslında gidilecek başka yerlerinde olduğunun bir nevi kanıtı gibiydi. Ancak bu kazanım beraberinde çok ciddi problemleri de getirmeye başlamıştı. Öteki dünyanın varlığından haberdar olan insanlar hiç olmadık şeyler denemeye başlamıştı.

Çok kısa bir zaman içerisinde milyonlarca insan sırf öteki dünyayı görebilme ve orada yaşam şartlarının daha iyi olacağı kanısına vardığı için intihar etmeye başlarlar. Bu çılgınca bir boyuta ulaşmaya başlamış ve inanılmaz bir arbede halini almıştı. Yaşanan bu karmaşıklıkla birlikte bir adam ve kadın birbirlerine aşık olurlar. Belki de bu ortamda olabilecek en zor şeyi başarmışlardı.

Editörün Düşüncesi

Filmin kurgusal problemleri olduğunu düşünüyorum. Başladıktan sonra filmin sonlara hazırlık yaptırıyor ama bu süreçte izleyici fazlasıyla sıkılıyor. Eğer kopmadan izlemeyi başarabilirseniz işte o zaman film güzel bir film oluyor.

Benim Bu Filme Puanım: 7.0/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :