img
Home / Aksiyon / Kingsman: Gizli Servis (2014)

Kingsman: Gizli Servis (2014)

/
217 Views

Kingsman: Gizli Servis

Orjinal Adı: Kingsman: The Secret Service

Kingsman: Gizli Servis IMDB Puanı: 7.7/10

Yapım Yılı: 2014

Filmin Süresi: 2 Saat 9 Dakika – 129 Dakika

Gösterim Tarihi: 13 Aralık 2014

Bütçe: 81.000.000$

Hasılat: 414.351.546$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Matthew Vaughn

Senarist: Jane Goldman – Matthew Vaughn – Mark MillarDave Gibbons

Müzikler: Dizzee RascalArmand Van Helden

Oyuncular: Colin FirthSamuel L. JacksonTaron EgertonMark StrongMichael Caine

Filmin Konusu

Eggsy (Taron Egerton) çok küçük yaşta babasını bir görevde kaybetmiştir. Babası gizli görevde hayatını kaybetmiştir ve bu gizli görev sonucunda birlik tarafından ailesine bir madalya takdim edilir ve bir kereye özel başları sıkıştığında aramaları için bir telefon numarasın verilir.

Bunun ardından 17 yıl geçmiştir. Eggsy annesi ile birlikte yaşamaktadır. Eggsy bir gün bir olaya karışır ve tutuklanır. Eggsy hapishaneden kurtulmak için bu telefon numarasına başvurarak yardım ister.

Eggsy’i bu olaydan kurtaracak isim hayatının Eggsy’nin babasına borçlu olan Harry Hart (Colin Firth) olacaktır. Harry kendisini bu aileye borçlu hisseder ve sıradan bir görünüşe sahip olan Eggsy’i servis ajanı yapmak için çaba gösterecektir.

Eggsy’i baş koyduğu bu yolda bir çok zorluk ile karşı karşıya kalacaktır.

Editörün Düşüncesi

Kingsman: Gizli Servis için hayatımın filmlerinden biri demem yanlış olmaz. Hayatımda yer edinmiş ve halen sıkılmadan izlediğim filmlerden bir tanesidir.

Film daha en başında beni yakaladı ve bitene kadar hiç bırakmadı. Gerim gerim gerildiğim sahneler, heyecandan yerimden kalktığım sahneler, güldüğüm sahneler yani diyeceğim o ki baştan aşağıya tam bir başyapıt. Her şey dört dörtlük olur mu oluyor işte.

Yaşı 15 üzerinden olan herkesin bu filmi izlemesi gerekiyor diye düşünüyorum. İzlemeyen daha birçok kişinin olduğunun farkındayım ve onlara tavsiye işinizi gücünün halledin ve bu filmi izleyin.

Film bittikten sonra film hakkında konuşmadan duramayacaksınız. Bana göre ölmeden önce izlenmesi gereken filmlerin içerisinde Kingsman: Gizli Servis adlı filmde vardır. İzlemeden geçmeyin diyorum ve susuyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 10/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :