img
Home / Aksiyon / Kolovrat Efsanesi – Legenda o Kolovrate – Furious (2017)

Kolovrat Efsanesi – Legenda o Kolovrate – Furious (2017)

/
433 Views

Film Önerileri: Kolovrat Efsanesi - Legenda o Kolovrate İzle

Orjinal Adı: Legenda o Kolovrate – Furious – Kolovrat Efsanesi

Kolovrat Efsanesi IMDB Puanı: 6.2/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 1 Saat 47 Dakika – 107 Dakika

Gösterim Tarihi: 30 Kasım 2017

Bütçe: 5.500.000$

Hasılat: 10.433.259$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Dzhanik FayzievIvan Shurkhovetskiy

Senarist: Dmitriy PaltsevDmitriy RaevskiyEvgeniy RaevskiySergey Yudakov

Müzikler: Serj Tankian

Oyuncular: Ilya MalakovAleksey SerebryakovAleksandr IlinTimofey TribuntsevYuliya KhlyninaAndrey BurkovskiyIgor SavochkinPolina ChernyshovaSergey Koltakov

Kolovrat Efsanesi Film Konusu

Legenda o Kolovrate filmi Rus ve Moğol savaşını konu edinmektedir. İnanılmaz bir aksiyon ile hazırlanan bu tarihi projeyi mutlaka izlemelisiniz. 1237 yılında Ryazan şehrinin Moğollar tarafından ele geçirilmesi ve akabinde Rusya’nın Moğol istilasına karşı inanılmaz mücadelesini hikaye ediniyor.

Cengiz Kaan, Rus ordusunun Kalki topraklarında yaptığı ayaklanmayı tüm güçleri ile karşı koyarak perişan eder. Rehin olarak alınan Rus prensi ve yardımcılarını bir saniye bile düşünmeden yok edip yoluna devam eder. Cengiz Kaan, tüm Rus hükümdarlığını ele geçirmiştir ancak tamamen ele geçirmesi için sadece birkaç köy daha bulunmaktadır. Bu köyler için Batu Kaan görevlendirilir.

Batu Kaan’da oldukça acımasız bir askerdir. Burada bulunan köylerdeki herkesi dinlemeden kılıçtan geçirir ve katleder. Önüne çıkan her şeyi ezen bir güç gibi Rusya topraklarında ilerlemeye devam eder. Ancak son bir köye ulaşan Batu Kaan burada hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşır.

Bu köyde yaşayan Kolovrate adında Rus topraklarında nam salmış biri bulunur. Öfkesi ve yetenekleri ile tanınan Kolovrate Batu Kaan ile korkusuzca karşı karşıya gelir.

Editörün Düşüncesi

Rus yapımı filmler son dönemlerde popülerliğini fazlasıyla arttırmıştı. Zaten bu filmde de başarısını gösterdiğini düşünüyorum. Bu tarz tarihi savaş filmleri hep benim zaafım olmuştur. Tabi ki sıkıntılar çok fazla ancak sanat yönetmenliği ve görsel kalitesi beni fazlasıyla tatmin etti.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :