Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Küçük Kadınlar (2019)

Küçük Kadınlar (2019)

Küçük Kadınlar

Orjinal Adı: Little Women

Küçük Kadınlar IMDB Puanı: 8.2/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 2 Saat 15 Dakika – 135 Dakika

Gösterim Tarihi: 7 Aralık 2019

Bütçe: 40.000.000$

Hasılat: 132.997.856$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Greta Gerwig

Senarist: Greta Gerwig – Lousia May Alcott

Müzikler: Skampa Quartet

Oyuncular: Saoirse RonanEmma WatsonFlorence PughEliza Scanlen

Filmin Konusu

Amerika’da yaşanan iç savaş sonrasında hayatlarını devam ettirmeye çalışan dört kız kardeş.

Jo March (Saoirse Ronan), Meg March (Emma Watson), Beth March (Eliza Scanlen) ve Amy March (Florence Pugh) birbirlerine zıt karakterleri olan dört kız kardeştir. Babaları iç savaşa katılan dört kız kardeş ve anneleri ile birlikte yaşam savaşı vermektedirler.

Bu zorlu sürecin en iyi yanı ise birbirlerinden kopmadan her zorluğa birlikte göğüs germeleri olacaktır ve tüm bu olayların sonucunda çıkaracakları bir ders olacaktır, oda en büyük mutluluğun aslında sevgi ile oluştuğunu anlamaktır.

Editörün Düşüncesi

Küçük Kadınlar adlı film Louisa May Alcott’un klasikleşmiş romanından uyarlanmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Greta Gervig oturmaktadır. Gervig aynı zamanda filmin senaryosunda da en büyük rolü oynayan isimdir. Greta Gervih Uğur Böceğim adlı film ile tanınmış ve bu filmde de hünerlerini göstermeyi başarmıştır.

Filmdeki oyuncular ayrı ayrı gerçekten oyunculuklarını kanıtlamış ve rollerinin üstesinden başarı ile gelmişlerdir. Küçük Kadınlar adlı film Amerikan Film Enstitüsüne ve Time Dergisine göre 2019’un en iyi on filminden biri olmayı başarmıştır.

Filmde 5 Oscar adaylığı bulunan Uğur Böceğim adlı filmde yer alan güzel oyuncu Saoirse Ronan başrol oyunculuğunu üstlenmiştir. Film Türk Sinemasına 14 Şubat 2020 sevgililer günü tarihinde gelecek. Sevgililer gününde vizyona girecek film daha şimdiden büyük bir merakla beklenmektedir.

Okuduğum yorumlardan ve yabancı sitelerdeki izleyicilerden aldığım bilgilere göre Küçük Kadınlar bu yılın en iyi filmlerinden biri olacak gibi görünüyor. Bomba kadrosuyla büyük dikkat çeken filmi bende merakla bekliyorum. Önce kendime sonrada sizlere tavsiyem bu filmi kaçırmamamız olacaktır.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: Henüz Girilmedi…

Keyifli Seyirler Dilerim…

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :