img
Home / Dram / La La Land – Aşıklar Şehri (2016)

La La Land – Aşıklar Şehri (2016)

/
164 Views

Film Önerileri: La La Land - Aşıklar Şehri İzle

Orjinal Adı: La La Land – Aşıklar Şehri

Aşıklar Şehri IMDB Puanı: 8.0/10

Yapım Yılı: 2016

Filmin Süresi: 2 Saat 8 Dakika – 128 Dakika

Gösterim Tarihi: 30 Aralık 2016

Bütçe: 30.000.000$

Hasılat: 446.486.224$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Damien Chazelle

Senarist: Damien Chazelle

Müzikler: Justin Hurwitz

Oyuncular: Ryan GoslingEmma StoneAmiee ConnTerry WaltersThom SheltonCinda AdamsCallie HernandezJessica RotheSonoya MizunoRosemarie DeWittJ.K. SimmonsClaudine ClaudioJason FuchsD.A. WallachTrevor Lissauer

Aşıklar Şehri Film Konusu

Aşıklar Şehri filmi bir şekilde aynı yolda hayatları kesişen iki gencin yaşamını konu ediniyor. Sebastian ve Mia adındaki bu gençler hayatlarında bir yön bulmaya ve hedef belirlemeye çalışan tutkulu birer insandır. Bir gün Los Angeles’ta sıkışık trafikte denk gelirler. Her ikisinde de sanata olan bir düşkünlük vardır. Onlar için bu sevgiden ziyade birer tutku gibidir.

Hayalleri vardır ve bu hayalleri gerçekleştirmek için düşe kalka hayata ve hedeflerine doğru gitmekte kararlıdırlar. Sebastian’ın en büyük hayali, geleneksel jazz müziğini yüksek seslerle herkese dinletebileceği bir kulüp açmaktır. Mia ise hali hazırda bir cafede çalışmaktadır. Bu cafe bir film platasonun içindedir. Bu yüzden onlar gibi oyuncu olmayı çok ister ve her oyunculuk seçmesine katılarak bir rol kapma telaşı içinde hayatını sürdürür.

Bu iki insanın kesişmesiyle birlikte kalpleri birbirleri için atar oldu. Hayalleri biraz daha arka plana geçerken, hayat şartları da değişir oldu. Onların aşkları, tutkun olduğu hayallerinden çok öte bir hal alınca, ikisi de yavaş yavaş o hayallerden uzaklaşmaya başlar.

Editörün Düşüncesi

Romantik film sevenler için çok iyi bir seçenek. Bende biraz ön yargıyla izledim ama gerçekten duyguyu izleyiciye fazlasıyla aktaran bir film olmuş. Ryan Gosling gerçekten çok iyi bir iş çıkartmış.

Benim Bu Filme Puanım: 9.0/10

Keyifli Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :