Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Love and Monsters – Aşk ve Canavarlar (2020)

Love and Monsters – Aşk ve Canavarlar (2020)

Film Bul: Aşk ve Canavarlar İzle

Aşk ve Canavarlar Orjinal Adı: Love and Monsters

Aşk ve Canavarlar IMDB Puanı: 7.0/10

Yapım Yılı: 2020

Filmin Süresi: 1 Saat 49 Dakika – 109 Dakika

Gösterim Tarihi: 14 Nisan 2021

Hasılat: 1.122.066$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Michael Matthews

Senarist: Brian DuffieldMatthew Robinson

Müzikler: Marco BeltramiMarcus Trumpp

Oyuncular: Dylan O’BrienJessica HenwickMichael RookerDan EwingAriana GreenblattEllen HollmanTre HalePacharo MzembeSenie PritiAmali GoldenTe Kohe Tuhaka

Love And Monsters Fragmanı

Filmin Konusu

Joel canavar istilasının ardından, kurtulabilen dostlarıyla yer altında bir sığınakta gizlenmektedir. Ancak, canavar istilası sırasında kaybettiği kız arkadaşının hayatta olduğunu düşünerek sürekli olarak onu aramaktadır. Çok zeki bir genç olan Joel, kız arkadaşını bulur ve büyük bir tehlikeyi göze alarak kız arkadaşına ulaşmaya karar verir.

Editörün Düşüncesi

Aşk ve Canavarlar filmi, başarı Netflix orjinal yapımları arasında yerini aldı. Netflix orjinal yapımlarının tamamını göz önüne aldığımızda gerçekten farklı işler yapılmaya çalışıyor. Bu filmde de en çok ilgimi çeken konu bu oldu. Yine senaryoyu farklılaştırmak adına bambaşka bir yola çıkılmış.

Teen Wolf dizisi ve Labirent film serisi düşünüldüğünde Dylan O’Brien, gerçekten müthiş bir oyuncu. Aşk ve Canavarlar filminde de Joel karakterini gerçekten yaşatmayı başarmış. Oyunculuk konusunda iyi iş çıkartıldığını düşünüyorum.

Senaryo konusunda, yine farklılaştırmak adına çok iyi bir çalışma olmuş. Türün örneği filmlerde sürekli olarak saçmalama seviyesi yüksekti zaten, burada iyice abartılıp farklılaşmış. Yönetmeni senaristle birleştirerek film için en önemli eleştirimi yapacağım.

Kullanılan canavarların çoğu türüne daha önce çok az rastladığımız haşereler olması açıkçası beni çok sıktı. Çünkü filme girişinde hayal dünyamda o kadar farklı hayvanlar canlandı ki, görmeyince çok hayal kırıklığına uğradım. Filmin seviyesini çok yukarıya çıkartabilecek bir durum olabilirdi.

Bunlar dışında filmin genel Netflix yapısına bağlı iyi bir yapım olduğunu düşünüyorum. Pandemiden ötürü olmasa büyük ihtimalle sinemalarda izleyeceğimiz Aşk ve Canavarlar – Love and Monsters filmini Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Yönetmen ve senaristi birlikte eleştirdiğim konu ile filmin puanında ciddi bir düşüş yaptım. Bunun dışında izlemenizi öneriyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 7.0 / 10

İyi Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :