img
Home / Animasyon / Luca – Luka (2021)

Luca – Luka (2021)

/
141 Views

 

Animasyon Film Önerileri: Luka İzle

Luka Orjinal Adı: Luca

Luca IMDB Puanı: 7.5/10

Yapım Yılı: 2021

Filmin Süresi: 1 Saat 35 Dakika

Gösterim Tarihi: 3 Eylül 2021

Hasılat: 11.600.000$

Yönetmen: Enrico Casarosa

Senarist: Enrico Casarosa – Jesse AndrewsSimon StephensonMike JonesJulie LynnRandall Green

Müzikler: Dan Romer

Seslendirenler: Jacob TremblayJack Dylan Grazer Emma BermanSaverio RaimondoMaya RudolphMarco BarricelliJim GaffiganPeter SohnLorenzo CrisciMarina MassironiSandy Martin

Luka Film Fragmanı

Luka Filminin Konusu

Luka kendi halinde küçük bir çocuktur. Her çocukta olduğu gibi Luka’da yaramazlıkta sınır tanımamaktadır. Her gün scooterla gezip, makarna yiyerek gününü tamamlamaktadır. Arkadaşlarıyla bu yaz ayını daha keyifli hale getirmek için bir arayış içerisindedir. Bu arayışları sırasında bir deniz canavarıyla karşılaşırlar. Bu deniz canavarı zaten heyecan dolu hayatlarına daha çok renk katacağa benziyor.

Editörün Düşüncesi

Bildiğiniz üzere Pixar animasyon film yapımında adeta devir açıp kapatan bir özelliğe sahiptir. O kadar büyük bir değişime sahiptir ki sahip oldukları her film gişe rekorları kırarak yepyeni bir çağın kapılarını açmaktadır.

Luka, Pixar stüdyolarının 24. filmi olarak karşımıza çıkacaktır. Pandemi de ötürü defalarca bekletilen film, dönemin sonu gelmesine karşın, beyaz perdeye aktarılacaktır. 18 Haziran’da Amerika Birleşik Devletleri’nde(ABD’de) dijital yayın platformu Amazon Prime üzerinden yayınlanacak olan film, ülkemizde 3 Eylül 2021 tarihinde vizyona girecektir.

Kayıp Balık Nemo’dan, Arabalar’a kadar bir çok animasyon filmini ve anime kahramanı hayatımıza sokan Pixar, Luka filmiyle de çok başarılı bir iş çıkardıklarının sinyallerini özellikle yurtdışındaki yorumlarında veriyorlar.

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

İyi seyirler dilerim…

1 Comments

  1. Geçen gün izledim internetten hakkaten çok iyi bir film ya. Buz devri gibisi gelmedi ama lukayı da sevdim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :