Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Lyod – Ice (2018)

Lyod – Ice (2018)

Rus Film Önerileri: Lyod - Ice İzle

Orjinal Adı: Lyod – Ice

Lyod IMDB Puanı: 6.9/10

Yapım Yılı: 2018

Filmin Süresi: 1 Saat 53 Dakika – 113 Dakika

Gösterim Tarihi: 14 Şubat 2018

Bütçe: 2.000.000$

Hasılat: 29.806.210$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Oleg Trofim

Senarist: Oleg MalovichkoAndrey Zolotarev

Müzikler: Anton Belyaev

Oyuncular: Mariya AronovaVilen BabichevMaksim BelborodovMilos BikovicDiana EnakaevaPavel MaykovAlexander PetrovKseniya RappoportIrina StarshenbaumAglaya TarasovaYan Tsapnik

Lyod – ICE Film Konusu

Lyod filmi Rus yapımı olup, sahnelerinde dram, romantizm bşta olmak üzere spor ve müzik üzerine de oldukça etkileyici sahneler yer almaktadır. Filmin odak noktasında Nadya adında bir kız bulunmaktadır. Nadya, çocukluğundan bu yana sürekli buz üzerinde olmuş ve hayatını hep çok başarılı bir buz patenci olmak isteyerek geçirmiş. Onun için buz pateni bir yaşam biçimi olmuştur.

Nadya, bir gün yine buz üzerinde adeta dans ederken çok ciddi bir kaza geçirir. Yaşadığı bu trajik olay sonrasında doktorların artık bir daha buz pateni yapamayacağını söylemesi üzerine tüm dünyası yıkılır. Bunu her ne kadar kabul etmek istemese de ailesi ve sevenlerinin ısrarlı baskıları neticesinde kabullenmek zorunda kalır. Ancak bir gün hiç beklenmedik bir şey olur.

Normal hayatına devam eden Nadya, bir gün bir adamla tanışır ve adeta dünyası yeniden şekillenir. Aradan geçen zamanda ilk aşkı olan buz patenini unutamamıştır ama bu adam ona çok farklı şeyler hissettirmeyi başarır. Onunla birlikte yeniden hayallerine tutunmaya başlar.

Editörün Düşüncesi

Rus yapımı film önerileri listemize bir tane daha ekliyoruz. Romantik bir Dünya’yı bana göre gayet başarılı bir şekilde ele alan, sıkmayan kurgusu iyi bir film. Müzikal yapısına da değinecek olursak, sanırım sporla müziği birleştirerek keyifli bir yapım ortaya çıkartmışlar…

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :