Film Önerileri: Mükemmel Uyum 2 - Pitch Perfect 2 (2015)

Orjinal Adı: Pitch Perfect 2 – Mükemmel Uyum 2

Mükemmel Uyum 2 IMDB Puanı: 6.4/10

Yapım Yılı: 2015

Filmin Süresi: 1 Saat 55 Dakika – 115 Dakika

Gösterim Tarihi: 15 Mayıs 2015

Bütçe: 29.000.000$

Hasılat: 287.144.079$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Elizabeth Banks

Senarist: Kay CannonMickey Rapkin

Müzikler: Mark Mothersbaugh

Oyuncular: Anna KendrickRebel WilsonHailee SteinfeldBrittany SnowSkylar AstinAdam DevineKatey SagalAnna CampBen PlattAlexis KnappHana Mae LeeEster DeanChrissie FitBirgitte Hjort SorensenFlula Borg

Mükemmel Uyum 2 Film Konusu

Mükemmel Uyum 2 filmi bir devam filmi olup, ilk filmi çok sevildiği için çekimlere başlanmış ve 2 yıl gibi kısa bir zamanda yeni hikayesi ile vizyona çıkmıştı. Akapella grubu olarak da bilinen Barden üniversitesinin The Bellas grubu yine müthiş müzikleri ile sahnede yerini alıyor. İlk filimde grup oldukça keyifli şarkıların yanına müthiş dans şovlarıyla süslüyordu.

Bu da kısa zamanda okulun ve çevrenin ön planına çıkan öğrencileri olmuştu. Grubun en büyük özelliği sadece kızlardan oluşuyor olmasıydı. Film müziklerin yanı sıra oldukça komik sahneler içermektedir. Çünkü okulda ki bir diğer grup olan ve onunda sadece erkeklerden kurulu olduğunu düşünürsek iki ekip arasında kıyasıya bir mücadele ortaya çıkıyor.

Bu film sayesinde yine sanal platformlarda capsler, sözler, sahneler ve şarkılar paylaşılarak bir film olmasının ötesine geçmeyi başarmıştır. Filmi izlerken neredeyse kendinizi bir konserde hissedebilirsiniz. Her sahnede müziklerin ön planda olduğu ve müthiş görsel şölen eşliğinde gözlere ve kulaklara hitap eden bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

Editörün Düşüncesi

Serinin ilk filminde çok eğlendiğimi söyleyebilirim. Ancak, bu filmde üst düzey bir eğlence olduğunu düşünmüyorum. Yine de izlenebilecek bir film olduğunu söyleyebilirim. Boş zamanınızda izlemek için komedi filmi arıyorsanız bu film size göre.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
8
Peh!
Tırt Tırt
2
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
20
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
18
İzlenir!
Puf! Puf!
16
Puf!
LOL LOL
14
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
12
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
8
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
2
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir