Hit enter after type your search item
img
Home / Film Önerileri / Mükemmel Uyum 2 – Pitch Perfect 2 (2015)

Mükemmel Uyum 2 – Pitch Perfect 2 (2015)

Film Önerileri: Mükemmel Uyum 2 - Pitch Perfect 2 (2015)

Orjinal Adı: Pitch Perfect 2 – Mükemmel Uyum 2

Mükemmel Uyum 2 IMDB Puanı: 6.4/10

Yapım Yılı: 2015

Filmin Süresi: 1 Saat 55 Dakika – 115 Dakika

Gösterim Tarihi: 15 Mayıs 2015

Bütçe: 29.000.000$

Hasılat: 287.144.079$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Elizabeth Banks

Senarist: Kay CannonMickey Rapkin

Müzikler: Mark Mothersbaugh

Oyuncular: Anna KendrickRebel WilsonHailee SteinfeldBrittany SnowSkylar AstinAdam DevineKatey SagalAnna CampBen PlattAlexis KnappHana Mae LeeEster DeanChrissie FitBirgitte Hjort SorensenFlula Borg

Mükemmel Uyum 2 Film Konusu

Mükemmel Uyum 2 filmi bir devam filmi olup, ilk filmi çok sevildiği için çekimlere başlanmış ve 2 yıl gibi kısa bir zamanda yeni hikayesi ile vizyona çıkmıştı. Akapella grubu olarak da bilinen Barden üniversitesinin The Bellas grubu yine müthiş müzikleri ile sahnede yerini alıyor. İlk filimde grup oldukça keyifli şarkıların yanına müthiş dans şovlarıyla süslüyordu.

Bu da kısa zamanda okulun ve çevrenin ön planına çıkan öğrencileri olmuştu. Grubun en büyük özelliği sadece kızlardan oluşuyor olmasıydı. Film müziklerin yanı sıra oldukça komik sahneler içermektedir. Çünkü okulda ki bir diğer grup olan ve onunda sadece erkeklerden kurulu olduğunu düşünürsek iki ekip arasında kıyasıya bir mücadele ortaya çıkıyor.

Bu film sayesinde yine sanal platformlarda capsler, sözler, sahneler ve şarkılar paylaşılarak bir film olmasının ötesine geçmeyi başarmıştır. Filmi izlerken neredeyse kendinizi bir konserde hissedebilirsiniz. Her sahnede müziklerin ön planda olduğu ve müthiş görsel şölen eşliğinde gözlere ve kulaklara hitap eden bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

Editörün Düşüncesi

Serinin ilk filminde çok eğlendiğimi söyleyebilirim. Ancak, bu filmde üst düzey bir eğlence olduğunu düşünmüyorum. Yine de izlenebilecek bir film olduğunu söyleyebilirim. Boş zamanınızda izlemek için komedi filmi arıyorsanız bu film size göre.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :