Film Önerileri: Mükemmel Uyum İzle

Orjinal Adı: Pitch Perfect – Mükemmel Uyum

Mükemmel Uyum IMDB Puanı: 7.2/10

Yapım Yılı: 2012

Filmin Süresi: 1 Saat 52 Dakika – 112 Dakika

Gösterim Tarihi: 5 Ekim 2012

Bütçe: 17.000.000$

Hasılat: 115.350.426$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Jason Moore

Senarist: Kay CannonMickey Rapkin

Müzikler: Christophe BeckMark Kilian

Oyuncular: Anna KendrickSkylar AstinBen PlattBrittany SnowAnna CampRebel WilsonAlexis KnappEster DeanHana Mae LeeKelley JakleWanetah WalmsleyShelley RegnerCaroline Fourmy

Mükemmel Uyum Film Konusu

Mükemmel Uyum filmi ilk vizyona çıktığında o kadar tutuldu ki ister istemez devam filmleri çekildi. Bu serinin birinci filmin konusu ise şu şekilde başladı. Barden üniversitesinde okuyan Beca adındaki bir öğrenci henüz okula yeni başlamış olmasına rağmen bir davet alır. Okulda yapılan ve sadece kızların katılabildiği The Bellas adlı bir grup vardır. Beca, bu gruba davet edilir ve hiç vakit kaybetmeden bu daveti kabul eder.

Grup iyice tanınmaya başladıktan sonra okuldaki diğer grup ile kıyasıya bir rekabete başlar. Bu grup ise diğerlerinin aksine erkeklerden oluşmaktadır. Aralarında yaşanan rekabetin müthiş bir dille anlatılarak yansıtılan bu filmden oldukça keyif alacaksınız.

Film o kadar etkili oldu ki filmdeki müzikler pek çok sosyal ortamda kullanılmıştır. Sadece bu da değil, aralarındaki ikili diyaloglar da çok sık bir şekilde kullanılmıştır. Belki de bu sayede herkes tarafından oldukça beğenilmiştir. Mükemmel Uyum filmi müzik ağırlıklı bir olup, kızlar ve erkeklerin aralarında yaşadığı rekabetten dolayı da oldukça komik sahneler bulunmaktadır.

Editörün Düşüncesi

Çerezlik film önerilerinde mükemmel bir önerim var. Filmde gerçekten keyifle vakit geçireceğinizden eminim. Bu filmi bu şekilde önermemin sebebi de tıpkı ismindeki gibi oyuncular arasındaki mükemmel uyumun filme yansımış olması. Onun dışında konusu da, gidişatı da genelde hep alışık olduğumuz tarzda olmuş.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
10
Peh!
Tırt Tırt
4
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
2
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
20
İzlenir!
Puf! Puf!
18
Puf!
LOL LOL
16
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
14
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
10
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
4
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir