img
Home / Aksiyon / Netflix Filmleri: Ölüler Ordusu – Army of the Dead (2021)

Netflix Filmleri: Ölüler Ordusu – Army of the Dead (2021)

/
500 Views

Koronavirüsden dolayı herkes evlerine kapanmak zorunda kaldı. Televizyonlarda yeni yapımlar üretilemezken, var olan yapımlarda durma kararı aldılar. Geriye bir tek dijital yapımlar kaldı. Bu anlamda da çok büyük bir ivme yakalayan “Netflix” adeta öncü oldu ve gerek üye sayısında, gerekse izlenme rakamlarında patlamalar yaşandı. Pandemi de bile yeni yapımlar üretmeye devam eden Netflix, Ölüler Ordusu – Army of the Dead filmiyle yeniden iddialı bir yapımla karşımıza çıkıyor.

Netflix Filmleri: Ölüler Ordusu 2021

Aksiyon, Suç ve Korku filmleri arasına adını altın harflerle yazdıracak Netflix Army of the Dead filmi için; 70.000.000$ bütçe ayrılmış. Netflix Army of the Dead filminde, Hiroyuki Sanada, Dave Bautista, Ella Purnell, Garret Dillahunt gibi usta oyuncular rol alıyor.

Fakat, Ölüler Ordusu filmiyle ilgili beni en çok cezbeden konuların başında yönetmen koltuğu geliyor. 300 Spartalı, Man of Steel gibi müthiş filmlerde imzası olan, aksiyon filmleri denince akla gelen usta yönetmen Zack SYNDER yönetmen koltuğunda oturuyor.

Ölüler Ordusu – Army of the Dead filminin konusu, Las Vegas’ta zombi salgını nedeniyle şehri zombiler ele geçirmiştir. Ancak, paralı usta askerler buraya girerek tarihin en büyük soygununu yapmaya kesin olarak niyetlidirler. 21 Mayıs’ta yayına girecek olan filmi Netflix – Army of the Dead sayfasından izleyebileceksiniz.

Ölüler Ordusu – Army of the Dead Tanıtım Fragmanı

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :