Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Ninja 2: Gözyaşının Gölgesi

Ninja 2: Gözyaşının Gölgesi

Ninja 2: Gözyaşının Gölgesi

Orjinal Adı: Ninja: Shadow of a Tear

Ninja 2: Gözyaşının Gölgesi IMDB Puanı: 6.2/10

Yapım Yılı: 2013

Filmin Süresi: 1 Saat 35 Dakika – 95 Dakika

Gösterim Tarihi: 20 Eylül 2013

Bütçe: 2.600.000

Hasılat: 544.853$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Isaac Florentine

Senarist: David N. WhiteMichael HurstBoaz Davidson

Müzikler: Edgard Jaude

Oyuncular: Scott AdkinsKane KosugiMika HijiiShun SugataVithaya Pansringram

Filmin Konusu

Karısını acımasızca yok eden katillerin peşine düşen Casey Bowman (Scott Adkins) zorlu ve macera dolu bir yolculukla karşı karşıyadır.

Uyuşturucu taciri olan Goro (Shun Sugata)’nun peşinde olan Bowman dövüş yeteneklerinin kötü insanları yok etmek için yetersiz olduğunun farkındadır ve bu yeteneklerini geliştirmek için en usta Ninja eğitmenlerinden ders alacaktır.

Bowman eğitimlerini almıştır ve intikam için artık hazırdır. Bowman’ın çıktığı intikam yolunda başına türlü zorluklar gelecektir.

Editörün Düşüncesi

Ninja 2: Gözyaşının Gölgesi senaryosunu basit bulduğum filmlerden bir tanesidir. Bana göre boş zamanda izleyebileceğiniz keyifli bir film. Kafanızı  yormadan filmdeki gelişmeleri rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Ninja 2: Gözyaşının Gölgesi dövüş sahneleriyle boy gösteren bir film olmuş. Filmin başrol oyunculuğunu Scott Adkins üsleniyor. Adkins’in filmdeki dövüş sahnelerini oldukça  başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Filmin senaryosunun basitliği Adkins’in dövüş sahneleri ile örtülmeye çalışılmış fakat bu açıklar çokta kapatılamamış.

Scott Adkins kendisini kanıtlamış usta bir oyuncudur ve senaryo ne olursa olsun Adkins farkını yine filmde göreceksiniz. Her zaman olduğu gibi bu filmde de üst düzey performans göstermiş.

Filmi basitçe özetlemek gerekirse, diyalogların az dövüş sahnelerin bol olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Dövüş sahnelerini sevenleri tatmin edebilecek bir film. Fazlasıyla dövüş sahneleri var.

Filmde eksik bulduğum noktalardan bir tanesi de film Ninja adı altında çekiliyor fakat film Ninja ruhunu izleyiciye aktaramamış. Ninja filmlerini fazlasıyla izlemişizdir fakat bu film o ruhu yansıtamamış.

Dövüş sahneleri sayesinde filmin sıkıcılığı ortadan kaldırılmış. Filmi izlerken sıkılmadım ama izlediğim tek şey dövüş sahneleriydi. Evet dövüş sahneleri çok başarılı olmuş fakat bunun yanına bir de başarılı bir senaryo olsaydı tadından yenmeyecek bir film olurdu.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 7/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :