img
Home / Aksiyon / Nobody – Önemsiz Biri (2021)

Nobody – Önemsiz Biri (2021)

/
174 Views

Film Bul - Önemsiz Biri İzle

Önemsiz Biri Orjinal Adı: NOBODY

Nobody IMDB Puanı: 7.4/10

Yapım Yılı: 2021

Filmin Süresi: 1 Saat 32 Dakika – 92 Dakika

Gösterim Tarihi: 21 Mayıs 2021

Bütçe: 16.000.000$

Hasılat: 61.558.762$ (Halen yükselmektedir, lütfen güncel hasılatı merak ediyorsanız yorum bölümünden yazınız.)

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Ilya Naishuller

Senarist: Derek Kolstad

Müzikler: David Buckley

Oyuncular: Ben OdenkirkAleksey SerebryakovConnie NielsenChristopher LloydMichael IronsideColin SalmonRZABilly MacLellanAraya MengeshaGage MunroePaisley CadorathAleksandr PalHumberly GonzalezEdsson MoralesAdrian McLean

Önemsiz Biri Fragmanı

Filmin Konusu

Hutch kendi halinde olaylardan uzak kalmaya çalışan bir baba ve eştir. Ancak zaman ve yaşananlar Hutch için çokta uzak duracağı olaylar yaşatmaz. Sürekli olarak sabrıyla sınanan Hutch, artık dayanamayacaktır ve içindeki başka kişiliğini ortaya çıkaracaktır.

Artık savaşmak ve mücadele etmek zorundadır. Diğer kişiliği her ne kadar acımasız, sert ve efsanevi durmasına karşın, ailesini korumak için dimdik ayakta durmak zorundadır.

Editörün Düşüncesi

Müsaadenizle senaristten başlamak istiyorum. Derek Kolstad, John Wick filminde de göreceğiniz üzere başka bir Dünya yaratma içgüdüsünde olan bir senaristtir. Bu filmde de akıl sır ermeyen bir şekilde kahramanımızı bambaşka hallerde bize sunuyor. Eğer John Wick filmini beğendiyseniz, bu filminde aynı tadı hissettireceğinden çok şüphem yok.

Yönetmen ve oyunculuklara gelince, doğal olarak başarılı bir görsel tema istiyor film. Bununda altından fazlasıyla kalkmışlar gibi görünüyor. İçerisinde barındırdığı sahnelerin çoğunun son derece titizlikle hazırlandığı ilk bakışta anlaşılıyor desem yeridir.

Bu tarz filmleri açıkçası ben çok sevmiyorum. Ancak, pandemiden ötürü düştüğümüz bu kısıtlı sektörde her film başka tat veriyor doğrusu. Ancak, bu filmi biraz kayırıyorum diyebilirim. En azından senaryosu tatmin edici ve görsel konuda başarılı bir iş çıkartılmış. İlk afişi gördüğümde aklıma Kingsman serisi gelmişti, zaten filmi izlemeye iten durumda buydu. Ancak o tadı alacağınızı pek sanmıyorum.

Önemsiz Biri filmi tabi ki bir şaheser değil ama yine de izlemenizi tavsiye ediyorum. Çerezlik filmden ziyade yeterince aksiyon sahnesiyle dolu ve son derece sürükleyici bir yapım.

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :