Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Not: Seni Seviyorum ( 2007 )

Not: Seni Seviyorum ( 2007 )

I Love You

Orjinal Adı: P.S. I Love You

Not: Seni Seviyorum IMDB Puanı: 7.0/10

Yapım Yılı: 2007

Filmin Süresi: 2 Saat 6 Dakika – 126 Dakika

Gösterim Tarihi: 15 Şubat 2008

Bütçe: 30.000.000$

Hasılat: 156.835.339$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Richard LaGravenese

Senarist: Richard LaGravenese – Steven RogersCecelia Ahern

Müzikler: The PoguesJames Blunt

Oyuncular: Hilary SwankGerard ButlerLisa KudrowGina GershonJames MarstersKathy BatesHarry Connick Jr.Nellie McKay

Filmin Konusu

Holly Kennedy( Hilary Swank ) ve Gerry( Gerard Butler ) birbirine mükemmel derece aşık bir çifttir. Hayatta her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu mutluluğunda bir sonu gelir ve Gerry çözümü olmayan bir hastalıkla ölümün elinden kurtulamaz. Fakat, Gerry öleceğini öğrendikten sonra, onu bu hayatta en çok mutlu eden insanın çok eksik kalacağının farkındadır. Ve onun hayata devam etmesini sağlamak ve mutlu edebilmek adına sıra dışı bir yol keşfeder.

Bu yol sayesinde Holly’nin hayatı nasıl şekillenecek izleyip göreceksiniz…

Editörün Düşüncesi

Bu filmi ilk izlediğim zamanları hatırlıyorum, gerçekten göz yaşlarıma hakim olamamıştım. Size filmi önermeden önce yeniden izlemek istedim. Ve yine aynı sonuçla karşılaştım. Bazen hayat fedakarlıklar gerektirir, bu fedakarlıklar ne kadar farklı sonuçlara yol açsa da yapılan tüm istatistikler fedakarlığınıza değeceğini göstermiştir.

Not: Seni Seviyorum filminden bahsedecek olursak;

Yönetmen, zaten filmde görsel kalite konusunda çok ciddi uğraş gerektiren bir durum yok. Ama bu durumun dışında yönetmen tabi çok etkili olmuş ve sahnelerin en ilgi çekici halini izleyiciyle buluşturmuştur.

Senarist, filmi bu kadar başarılı yapan en önemli kalem olarak düşünebiliriz. Çünkü farklı hikayesi, müthiş kurguya eşlik edince film gerçekten baştan sona sizi ekrana bağlıyor.

Oyuncular, zaten günümüzde de tanıdığımız bu isimler( Özellikle Hilary Swank ve Gerard Butler ) filmi en iyi şekilde izleyicilerle buluşturmayı başarabilmişlerdir. Baştan sona duygu geçişleri, mimikleri, o anları yaşayışları gerçek gibi bize yansıtabilmek ancak bu kadar başarılı olabilirdi diye düşünüyorum.

Müzikler, sahneler ve senaryoyla o kadar uyumlu ve doğru şekilde kullanılmış ki, filme artı değer katan öğelerden biri olmuş.

Tüm bunlar bir araya geldiğinde kusursuz ve halen günümüzde en iyi filmler listelerinde en baş sıralarda yer alan Not: Seni Seviyorum filmini izlemenizi kesinlikle öneriyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 9/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :