Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Ölümlü Dünya (2018)

Ölümlü Dünya (2018)

Ölümlü Dünya

Orjinal Adı: Ölümlü Dünya

Ölümlü Dünya IMDB Puanı: 7.7/10

Yapım Yılı: 2018

Filmin Süresi: 1 Saat 47 Dakika – 107 Dakika

Gösterim Tarihi: 26 Ocak 2018

Bütçe: Bulunamadı

Hasılat: 1.562.712$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Ali Atay

Senarist: Ali Atay – Ali DemirelAziz Kedi – Volkan Sümbül – Feyyaz Yiğit

Müzikler: Zafer Dilek

Oyuncular: Ahmet Mümtaz TaylanAlper KulSarp Apak – Feyyaz Yiğit – Doğu DemirkolMeltem KaplanÖzgür Emre YıldırımMehmet Özgürİrem Sak

Filmin Konusu

Mermer ailesi Anadolu Tat Lokantasının sahibidir ve 8 kişilik Mermer ailesi bu lokantayı hep birlikte işletmektedirler. Dışarıdan kendi hallerinde bir esnaf gibi görünen Mermer ailesinin her bir ferdi kiralık olarak dünya çapındaki bir örgüt adına çalışmaktadırlar.

Mermer ailesi bazı hatalar yapacak ve örgüte deşifre olacaklardır. Şimdi Mermer ailesinin örgütten kurtulmak için kaçmaktan başka şansı yoktur.

Editörün Düşüncesi

Ölümlü Dünya filminin yönetmen koltuğunda gerçekten yaratıcılığını kullanarak bu işin hakkını fazlasıyla veren Ali Atay oturmaktadır. Ali Atay’ın yazdığı ve yönettiği film izleyenlerin beğenisini kazanmış ve tekrar tekrar sıkılmadan izlenilebilecek filmler arasına girmeye hak kazanmıştır.

Güzel bir senaryo, güzel işleyiş ve son derece başarılı oyunculuklarla film kendini kanıtlamış gerçekten. Aksiyon ile komedinin bir arada olduğu Ölümlü Dünya filminde yapılan espriler çok ama çok kaliteli.

Ben filmi bugün tekrardan üçüncü kez izledim ve yine gülmekten geri kalmadım. Gülmekten karnınıza ağrılar girecek desem abartmış olmam sanırım. İzlemeyenlere tavsiyem işinizi gücünüzü halledin ve bu filme zaman ayırın. Pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Son derece keyifli ve komik seyreden filmde tek tek bütün oyunculuklar çok başarılı. Hepsi rolünü layığıyla yapmış ve usta oyuncu olduklarını kanıtlamışlardır.

Filmi defalarca izlememe rağmen filmden not kıracağım pek bir yer olduğunu düşünmüyorum, sadece bir iki tane beğenmediğim espri vardı onun dışında her şey son derece güzel seyrediyor. Keyfiniz yoksa yada gülmek istiyorsanız bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 9.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :