Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Örümcek-Adam: Evden Uzakta (2019)

Örümcek-Adam: Evden Uzakta (2019)

Örümcek-Adam: Evden Uzakta

Orjinal Adı: Spider-Man: Far from Home

Örümcek-Adam: Evden Uzakta IMDB Puanı: 7.6/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 2 Saat 9 Dakika – 129 Dakika

Gösterim Tarihi: 26 Haziran 2019

Bütçe: 160.000.000$

Hasılat: 1.131.927.996$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Jon Watts

Senarist: Chris McKennaErik SommersStan LeeSteve Ditko

Müzikler: Caterina ValenteWerner Müller

Oyuncular: Tom HollandJake GyllenhaalZendaya ColemanSamuel L. JacksonMerisa Tomei

Filmin Konusu

Peter Parker (Tom Holland) normal bir hayata adapte olmaya karar verir ve bu kararını bir okul gezisine giderek desteklemek ister. Peter Parker, Örümcek Adam kimliğinden bir süre uzak kalmak için arkadaşı ile birlikte Avrupa’ya okul gezisine katılır.

Okul gezisi sırasında Peter’ın peşini Örümcek Adam kimliği bırakmayacaktır. Peter yeni bir görevi Örümcek Adam olarak üstlenmek zorundadır.

Editörün Düşüncesi

Çocukluğumuzun kahramanı Örümcek Adam bu kezde Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmiyle karşımızda. Film görsel efektleri, senaryosu ve aksiyona doluluğuyla yine  seyirciyi kazanmayı başardı.

Ancak Peter bu sefer biraz daha duygusal olarak karşımıza çıktı. Filmin ortalarında birazda çocuksu bir karaktere bürünmüş Peter Parker. Filmde Peter’ı böyle işlemeleri pek hoşuma gitmedi.

Bir kaç ufak hatada kurguda var onun dışında her şey çok iyi olmuş. Tom Holland yine oyunculuğunu konuşturmuş ve öncekinde olduğu gibi yine bu kezde rolünü başarıyla tamamlamış.

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmini izlerken görselliğe doyacaksınız ve baştan sona kadar sıkılmadan izleyeceksiniz. Senaryosunda sıkıcı bir yerin olduğunu düşünmüyorum, oldukça akıcı bir kurgu olmuş. Marvel’den bunları bekliyoruz gerçekten. Umarım biz izleyicilere çok daha iyilerini sunarlar.

Filmi gerçekten başarılı buldum ve izlemeyenler için izlemelerini tavsiye ediyorum. Keyifle izleyeceğiniz bir filme imza atmayı başarmışlar. İlk filmine göre farklılıklar göreceksiniz ben bu farklılıkları kötü bulmadım aksine beğendim. Günümüze göre bir film yapmışlar, bu film sanki bizlere eskiler eskide kaldı artık önümüze bakmalıyız ve çağa ayak uydurmalıyız diyor.

Beğenmeyenler için düşüncem ise şöyle, bana kalırsa konu Örümcek Adam diye çıtayı çok yükseklere koymuşlar. Bende çıtayı çok yüksek tutanlardanım ve bu film o çıtaya çok yaklaştı diyebilirim.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :