Hit enter after type your search item
img
Home / Bilim Kurgu / OtherLife (2017)

OtherLife (2017)

Film Önerileri: OtherLife (2017) İzle

Orjinal Adı: OtherLife

OtherLife IMDB Puanı: 6.3/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 1 Saat 36 Dakika – 96 Dakika

Gösterim Tarihi: 15 Ekim 2017

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Ben C. Lucas

Senarist: Kelley Eskridge – Ben C. Lucas – Gregory Widen

Müzikler: Jed Palmer

Oyuncular: Jessica De GouwThomas CocquerelShalom Brune-FranklinLiam GrahamT.J. PowerClarence RyanDaniielle AlexisSarah AnjuliTiriel MoraAdriane DaffHoa XuandePriscilla-Anne Jacob

OtherLife Film Konusu

Otherlife filmi bilim kurgu ve polisiye türünde olup, aksiyonlu sahneleri ile bir an olsun gözünüzü ayıramayacağınız bir filmdir. Otherlife insanlık için iyi mi kötü mü bilinmez ama çok ciddi bir ilaç üreten bir bilim insanını konu ediniyor. Ren Amari adındaki bu bilim insanı ürettiği ilaç ile insanın zihninde bir sanal dünya oluşturur. Bununla birlikte zaman algısını ortadan kaybeder.

Devrim niteliğinde ki bu ilacın mucidi olan Ren Amari, bu ilaca Otherlife adını verir. Bu ilaç ile birlikte mevcut zaman algısı yok olur ve insanın zihninde bambaşka bir algı ve zaman ile birlikte sanal bir gerçeklik oluşur. İlacı kullanan insanlar çok kısa bir sürede, yani 1 saatlik gibi bir gerçek zamanı, 1 dakika içinde yaşayabileceklerdi. Ren, meslektaşları ile birlikte bu ilaç hakkında hukümeti bilgilendirir.

Hukümet bu ilacı hapishanelerin aşırı bir şekilde kalabalıklaşmasını önlemek için radikal bir çözüm olarak kullanmayı düşünür. Bunun için Ren ilacın bir an önce piyasaya çıkması için süreci hızlandırır. Artık suçlular sanal hapishane ile çok kısa sürede ıslah edileceklerdi.

Editörün Düşüncesi

Daha önce görmediğimiz bir senaryoyla karşımıza çıkarak ilk pozitif puanı almayı başarıyor. Konusu gerçekten çok ilgi çekici. Ancak, oyunculuklarda sorun olduğunu söylemeden geçmek istemiyorum. Ayrıca senaryo konusunda da yer yer uzun diyaloglara yer verilmesinden dolayı bazen filmden kopabiliyorsunuz.

Benim Bu Filme Puanım: 8.0/10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :