Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Outlaw King (2018)

Outlaw King (2018)

Outlaw King

Orjinal Adı: Outlaw King

Outlaw King IMDB Puanı: 6.9/10

Yapım Yılı: 2018

Filmin Süresi: 2 Saat 1 Dakika – 121 Dakika

Gösterim Tarihi: 6 Eylül 2018

Bütçe: 120.000.000$

Hasılat: Bulunamadı

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: David Mackenzie

Senarist: Bathsheba Doran – David Mackenzie – James MacInnesDavid HarrowerMark Bomback

Müzikler: Jim Sutherland

Oyuncular: Chris PineFlorence PughAaron Taylor-JohnsonJames CosmoStephen DillaneTony Curran

Filmin Konusu

Robert Bruce (Chris Pine), 14. yüzyılda İngiltere’ye karşı İskoçya adına onurlu bir savaş vermektedir. Robert bu savaş sonunda İskoçya Kralı olmaya hak kazanacaktır fakat I. Robert’ın aklı hala tahttadır ve o tahtta oturmaktan başka hiçbir şeyi kabul etmeyecektir.

Bruce, I.Robert ve onun oğlu olan Galler Prens’ine karşı savaşmak için tacını takmasının ardından cesaret dolu bir grup askeri toplayacaktır. Bu savaşın sonunda ağır bedeller olabilir fakat Bruce tüm bu sonuçlara rağmen savaşmaktan vazgeçmeyecektir.

Bruce karşısındaki güçlü orduyu yenmek için cesaretini ve kurnazlığını kullanmak zorunda kalacaktır.

Editörün Düşüncesi

Outlaw King adlı Netflix filminin yönetmen koltuğunda David Mackenzie otururken filmin başrol oyunculuğunu Chris Pine üstlenmektedir.

Film özellikle tarihi filmleri sevenler için sıkılmadan izlenilebilecek bir film, şundan da çok eminim ki tarihi filmlere fazla ilgi duymayanların büyük bir çoğunluğu vasat film, tam bir fiyasko gibi yorumlar yapacaklardır.

Benim sizlere önerim iyi veya kötü hiçbir yoruma takılmadan filmi izleyip yorumunuzu kendiniz yapmanız olacaktır. Outlaw King kişiden kişiye farklılık gösterebilecek tarzdaki filmlerden biridir.

Benim tarihi filmlere ilgim var ve belkide bu ilgimden dolayı bu filmi sıkılmadan keyifle seyrettim. Filmde birçok boşluk var bunlarında farkındayım fakat film için vasat bir film demenin doğru olduğunu düşünmüyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 7/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :