img
Home / Animasyon / Oyuncak Hikayesi 4 (2019)

Oyuncak Hikayesi 4 (2019)

/
199 Views

Oyuncak Hikayesi 4

Orjinal Adı: Toy Story 4

Oyuncak Hikayesi IMDB Puanı: 7.9/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 1 Saat 40 Dakika – 100 Dakika

Gösterim Tarihi: 11 Haziran 2019

Bütçe: 200.000.000$

Hasılat: 1.073.394.593$

Yaş Sınırı: Genel İzleyici

Yönetmen: Josh Cooley

Senarist: John LasseterAndrew Stanton – Josh Cooley – Valerie LaPointeRashide JonesWill McCormackMartin HynesStephany Folsom

Müzikler: Jack Monaco

Oyuncular: Tom HanksTim AllenJoan CusackJohn MorrisDon Rickles

Filmin Konusu

Forky kaşıktan yapılma bir oyuncaktır ancak Forky oyuncak olduğunu asla kabul etmeyecektir. Bu konuda da ısrarcı tavrını sürdürmektedir.

Forky kendisini bulunduğu yere ait hissetmez ve dünya üzerindeki amacının ne olduğunu kendi kendine düşünüp bulmaya çalışır.

Forky ait olduğu yerde kalmak zorunda olmadığına karar verir ve işlevinin kaşık olarak devam ettirmek ister fakat Forky’nin oyuncak olduğu bir gerçektir ve oyuncak olarak başarması gereken çok farklı bir görevi vardır.

Editörün Düşüncesi

Oyuncak Hikayesi 4 filmi ile seri devam ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda Josh Cooley yer alıyor.

Bu seri animasyon dünyasında kendisine göre bir farkındalık yaratmış ve yetişkin insanları bile filmin başından sonuna kadar çocuk psikolojisine sokabilme yeteneğine sahip diye düşünüyorum.

Animasyon film serilerinin arasında olmazsa olmazlardan bir tanesi de Oyuncak Hikayesi serisidir. Seslendirmeler ve senaryo her filmindeki gibi yine efsane seyrediyor. Film boyunca çocuk psikolojisine büründürüyor insanı ve çocuğundan yetişkinine herkese kendisini izlettirebiliyor.

Oyuncak Hikayesi 4 filmini izlerken çok büyük bir çoğunluğun sıkılmadan izleyeceğinden eminim. Beğenmeyenler de olacak tabii ama genel anlamda herkesin beğeneceğini düşünüyorum.

Güzel bir zamanınızda ailenizle keyifli izleyip gülebileceğiniz bu filmi izlemenizi tavsiye ediyorum. Ben çok başarılı buldum ve sizlerinde filmi izlemenizi isterim.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 9.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :