img
Home / Biyografi / Para Avcısı (2013)

Para Avcısı (2013)

/
143 Views

Para Avcısı

Orjinal Adı: The Wolf of Wall Street

Para Avcısı IMDB Puanı: 8.2/10

Yapım Yılı: 2003

Filmin Süresi: 3 Saat – 180 Dakika

Gösterim Tarihi: 17 Aralık 2013

Bütçe: 100.000.000$

Hasılat: 392.000.694$

Yaş Sınırı: 18+

Yönetmen: Martin Scorsese

Senarist: Terence WinterJordan Belfort

Müzikler: Naughty By Nature

Oyuncular: Leonardo DiCaprioJonah HillMargot RobbieMatthew McConaugheyKyle ChandlerRob ReinerJon BernthalJon FavreauJean DujardinJoanna LurnleyCristin MillotiChristine EbersoleShea WhighamKatarina CasP.J. Byrne

Filmin Konusu

Jordan Belfort( Leonardo DiCaprio ) geç yaşta, zengin olmak için bir çok şey yapan kanı kaynayan bir gençtir. Girdiği işlerden düşe kalka doğruya doğru yönelmeye, doğruyu yapmaya eğilmeye başlayacaktır.

Bir gün doğru yolu keşfederek  arkadaşlarıyla birlikte çağın en büyük hareketi olan borsa üzerine bir yer kurarlar. Ve gerçekten de adım adım başarı basamaklarını tırmanmaya başlarlar. Ancak eskiden gelen kötü alışkanlıkları devam etmektedir. Ve asla bunları bırakmaya niyeti olmayacaktır.

Yeteri kadar çalışırsan mutlaka sonunda bir şekilde mutlu olursun, ama yaptığın hatalardan ders çıkarıp, tecrübeni kullanmazsan işte o zaman ne kadar başarılı olursan ol, geldiğin yere geri dönmen kaçınılmazdır…

Editörün Düşüncesi

Hedef kitlesi genç yetişkinler olan filmde, erotik sahneler ve küfürlerin bolluğundan dolayı. Uyuşturucu kullanmayı bir bölümünde iyi bir şeymiş gibi lanse edilmesi gibi standart üzeri sahneler olduğundan dolayı rahatça izlemeniz adına, yalnız izlemenizi tavsiye ederim.

Para Avcısı gerçekten izlenmeye değer, dolu dolu bir 3 saatten ibaret. Kesinlikle doğru mesajlar alındığı sürece hayatınıza etki edebilecek kalitede film olan Para avcısı, film önerileri listemde izlemenizi kesinlikle önerdiğim bir film.

Ara ara gereksiz uzatılmış diyaloglar mevcut ancak yinede sıkılmadan izlemeniz mümkün.

İzlerken gerçek bir hikayeden alıntı olduğunu bilerek izlemenizde büyük bir fayda olduğunu da düşünüyorum…

Benim Bu Filme Puanım: 9/10

Son olarak sizde filmlerle veya dizilerle ilgili düşüncelerinizi zengin paylaşım formatlarımızın bulunduğu “İçerik Stüdyosu” sayfamızdan bize gönderebilirsiniz… Ayrıca Para Avcısı filmiyle alakalı yorum bölümden sizlerde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

İyi seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :