Hit enter after type your search item
img
Home / Bilim Kurgu / Prityazhenie – Attraction (2017)

Prityazhenie – Attraction (2017)

Film Önerileri: Prityazhenie - Attraction (2017) İzle

Orjinal Adı: Attraction – Prityazhenie

Prityazhenie IMDB Puanı: 5.5/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 1 Saat 57 Dakika – 117 Dakika

Gösterim Tarihi: 26 Ocak 2017

Bütçe: 5.000.000$

Hasılat: 19.454.845$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Fedor Bondarchuk

Senarist: Oleg MalovichkoAndrey Zolotarev

Müzikler: Ivan Burlyaev

Oyuncular: Irina StarshenbaumAlexander PetrovRinal MukhametovOleg MenshikovSergey GarmashLyudmila MaksakovaEvgeniy MikheevNikita KukushkinEvgeniy Sangadzhiev

Prityazhenie Film Konusu

Prityazhenie filmi 2017 yılı yapımı bir Rus filmidir. Bilim kurgu ve gerilim türleri alanında son zamanlarda vizyona girmiş en iyi yapıtların başında geliyor. Tüm Dünya uzay araştırmalarına hız verdiği bir dönemde oluşan kaza nedeniyle Dünya büyük bir tehlikeye girer. Uzayda yaşanan bir kaza neticesinde devasa bir uzay gemisi Dünya atmosferine girer.

Uzay üssü yetkilileri konuyu yakından takip etmektedir ama ellerinden çok da fazla bir şey gelmez. Son çare olarak savaş jetlerini kullanırlar. Uçaklarla bu büyük gemiyi durdurmanın imkanı yoktur. İnsanlar meraklı gözlerle gökyüzünde olan olayları incelemektedirler. Herkes ellerinde telefonlarla o anı kayıt etme derdine düşer. Ancak gemi yeryüzüne iyice yaklaşmıştır ve o yaklaştıkça tüm elektronik cihazlar bozulmaya başlar.

Moskova’nın yoğun nüfuslu bölgesine düşmeye başlayan gemi binaları yerle bir etmeye başlar ve insanlar bu yığınların altında kalır. Pek çok insanın ölümüne neden olan bu gemide bulunan bir uzaylıyı lisede okuyan genç bir kız olan Julia kurtarır. Julia, uzaylıyı dost edinmiştir ve ona zarar vermek isteyen herkese karşı büyük bir mücadeleye başlar.

Editörün Düşüncesi

Rus yapımı bir film olan Prityazhenie sonradan fark ettiğim bir yapım oldu. Film tabi ki çok eksiklik barındırıyor içerisinde ama olay örgüsü yine de iyi kurgulanmış diye düşünüyorum. Ve bilim kurgu filmleri içerisinde Hollywood dışında Rus’lardan bir yapımın gelmesi beni etkileyen durumlardan biri oldu. Film sadece başka bir ülkenin yapımı olduğundan dolayı mutlaka izlenmeli ve destek olunmalı diye düşünüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 7.0/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :