Hit enter after type your search item
img
Home / Film Önerileri / Recep İvedik 6 Nereden İzlenir?

Recep İvedik 6 Nereden İzlenir?

Şahan Gökbakar’ın efsane serisi Recep İvedik’in altıncı filmi için yayın kanalları açıklandı. Böylece Recep İvedik 6 Nereden İzlenir? sorularının da yanıtları bulunmuş oldu. Gösterime girdiğinde büyük ilgi gören film, Box Office Türkiye verilerine göre yine 2019 en çok izlenen filmleri arasına girmeyi başardı.

Çamaşırhane film şirketinin 12.6 Milyon Dolarlık bir Türkiye gişe hasılatı yakaladığı belirtiliyor. Bu rakam Dünya’da eklenince  15 milyon dolara kadar yükselmiş… Tüm bunlara rağmen, geçtiğimiz günlerde yeni yayın organlarını açıklayan Şahan Gökbakar filmi izleyemeyen sinema severlere müjdeyi verdi.

Recep İvedik 6 İzle seçeneklerini belirtmeden önce filmin konusuna da değinecek olursak, kahramanımız bir festivale katılmak için Konya’ya gitmek isterken kendini Kenya’da buluyor. Bunun üzerine Recep İvedik’in kahkaha dolu maceraları başlıyor… Daha fazla bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz…

Peki Recep İvedik 6 Nereden İzlenir?

  1. Netflix – Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapıldı, Recep İvedik 6 Netflix üzerinden izlenen türk filmleri arasına katıldı.
  2. Google Play – Yine kiralama(3.99₺) ve satın alma(16.99₺) seçenekleriyle Google Play üzerinden de izleyebilirsiniz.
  3. App Store – Son seçenek olarak da App Store üzerinden Recep İvedik 6 kiralanabilir(4.99₺) veya satın alınıp(18.99₺) izlenebilir…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :