Hit enter after type your search item
img
Home / Film Önerileri / Russell Crowe Filmi: Unhinged Fragmanı

Russell Crowe Filmi: Unhinged Fragmanı

Film Tavsiyeleri: Unhinged

Bir Russell Crowe hayranı olarak merakla beklediğim filmin fragmanı sonunda yayınlandı. Unhinged filminin gösterim tarihinde herhangi bir değişiklik yapılmaması gözlerden kaçmadı. 1 Temmuz 2020 yılında gösterime girecek filmle ilgili detaylar ise şöyle;

Yönetmen: Derrick Borte

Senarist: Carl Ellsworth

Müzikler: David Buckley

Oyuncular: Russell Crowe – Jimmi Simpson – Gabriel Bateman – Caren Pistorius – Micheal Papajohn – Anne Leighton – Sylvia Grace Crim – Lucy Faust

Unhinged (2020) Fragmanı

Filmin Konusu

Normal yaşantısına hız kesmeden devam eden Rachel, bir gün trafikte bir adamla tartışmaya girer. Bu tartışma sonucu iki tarafta anlaşamaz fakat, olay yerinden ayrılırlar. Ancak, Rachel bir süre sonra adamın halen kendisini takip ettiğini fark eder ve bu durumdan kurtulmaya çalışır.

Rachel ne kadar bu durumdan kurtulmak istese de artık kendini resmen bir kaosun içinde bulur ve adam sadece Rachel’la değil ailesiyle de artık uğraşmaya başlamıştır. Rachel film boyunca bu kaostan kurtulmak için çeşitli yollar dener.

Filmin fragmanını izledim, oyuncuları, yönetmeni ve senaristi araştırdığımda keyifle zaman geçireceğimiz bir film gibi duruyor. Russell Crowe’da bana göre son zamanlarda beklenen işlere imza atamadı. Acaba bu filmle bu zinciri kıracak mı merak ediyorum doğrusu. Yanlış bir algı oluşmaması açısından şunu da belirtmek isterim, kendisi en sevdiğim Holywood yıldızlarından biridir. Zaten Gladyatör filmiyle kalbimdeki yeri hep aynıdır.

Yönetmenin daha önce çok bir tecrübesi yok gibi duruyor olabilir. Ama Russell Crowe’un bu konuda iyi bir seçim yapacağından bir şüphem yok. Zira kendisi de uzun bir zaman sonra iyi bir iş çıkartmaya çalışacaktır diye düşünüyorum.

Filmin türü gerilim, bu durumda beni oldukça heyecanlandırdı. Bunun en büyük sebebi uzun zamandır iyi bir gerilim izleyememek oldu. Ancak, konu ve olay örgüsüne baktığımda sanıyorum bu zinciri kıracak gibi duruyor.

Son olarak değinmek istediğim konu ise, gösterim tarihi. Unhinged filminin gösterim tarihi 1 Temmuz 2020 olarak belirtilmiş. Bu durum bende iyimser bir hava bıraksa da, gösterim tarihinin içinde bulunduğumuz sürece bakacak olursak değişeceğine inanıyorum. Şu durumda sinemaların açılması ve düzenin bir şekilde oturarak, insanların çekinmeden sinemalara akın etmesi baya bir süreç alacak gibi duruyor.

Ama umarım en kısa zamanda bu pandemiden hepimiz kurtuluruz ve müthiş sinema Dünya’sına yeniden kavuşuruz…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :