img
Home / Aksiyon / Sarışın Bomba (2017)

Sarışın Bomba (2017)

/
186 Views

Sarışın Bomba

Orjinal Adı: Atomic Blonde

Sarışın Bomba IMDB Puanı: 6.7/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 1 Saat 55 Dakika – 115 Dakika

Gösterim Tarihi: 12 Mart 2017

Bütçe: 30.000.000$

Hasılat: 100.014.025

Yaş Sınırı: 18+

Yönetmen: David Leitch

Senarist: Kurt JohnstadAntony JohnstonSam Hart

Müzikler: New Order

Oyuncular: Charlize TheronJames McAvoySofia BoutellaToby JonesJohn GoodmanBill Skarsgârd

Filmin Konusu

Lorraine Broughton (Charlize Theron) İngiliz Gizli Servisi MI6 ajanlarının içinden en yetenekli olanıdır. Lorraine Broughton Soğuk Savaşın son günlerinde gizli bir görev için yalnız başına Berlin’e gönderilir.

Berlinde Lorraine Broughton’a yardımcı olmak üzere görevlendirilmiş David Percival (James McAvoy) yardımcı olacaktır. Fakat bu günlerde kimseye güvenmemek gerektiğinin farkında olan Lorraine Broughton karşısına gelecek tuzaklardan ve ihanetlerden sağ kurtulup görevini bitirmeye çalışacaktır.

Lorraine bu zorlu görevi başarıyla tamamlayıp servise canlı dönebilecek mi?

Editörün Düşüncesi

Sarışın Bomba filminden ilk söz edilmeye başlandığında Charlize Theron için dişi John Wick benzetilmesi yapılmıştı. Filmin yönetmen koltuğunda David Leitch otururken başrol oyunculuğunu filmin adına da yakışan Charlize Theron üstlenmiştir.

Filmi beğenmeyen birçok kişinin olduğunun farkındayım, birçok yorum duydum. Charlize Theron’un oyunculuğunu beğenmeyenler olmuş fakat gerçekten çok büyük bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ve bunu da filme fazlasıyla yansıttığını düşünüyorum.

Senaryo izleyenlere biraz karışık gelmiş olabilir fakat birçok aksiyon filminden de şikayetimiz bir kurgunun olmamasıydı. Bunun üzerine gidilmiş ve senaryo dolu dolu yapılmaya çalışılmış. Onun dışında filmdeki dövüş ve aksiyon sahnelerinde gerçekten üst düzey performanslar sergilenmiş.

Sarışın Bomba filmini olumsuz yorumlara bakmadan bir izlemenizi tavsiye ediyorum. Herkesin ilgi alanı farklı ve eğer film sizin ilgi alanınıza giriyorsa fazlasıyla keyif alabileceğiniz düşünüyorum. Senaryoda boşluklar olduğunun farkındayım fakat bu boşluklarda  oyunculuklarla, aksiyon ve dövüş sahneleriyle bir nebzede olsa kapanmış.

Filmde 18+ yaş sınırı olduğunu unutmayın ve yaşı tutmayan genç arkadaşlarımıza lütfen izletmeyin.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :