img
Home / Aksiyon / Sevginin Gücü – Bajrangi Bhaijaan (2015)

Sevginin Gücü – Bajrangi Bhaijaan (2015)

/
203 Views

Film Önerileri: Bajrangi Bhaijaan (2015) İzle

Orjinal Adı: Bajrangi Bhaijaan – Sevginin Gücü

Sevginin Gücü IMDB Puanı: 8.0/10

Yapım Yılı: 2015

Filmin Süresi: 2 Saat 43 Dakika – 163 Dakika

Gösterim Tarihi: 17 Ağustos 2018

Hasılat: 121.126.188$

Yaş Sınırı: 7+

Yönetmen: Kabir Khan

Senarist: Vijayendra Prasad – Kabir Khan – Parveez SheikhKausar Munir

Müzikler: Pritam ChakrabortyJulius Packiam

Oyuncular: Salman KhanHarshaali MalhotraNawazuddin SiddiquiKareena KapoorSharat SaxenaAlka Badola KaushalOm PuriMeher VijRajesh SharmaMir Sarwar

Bajrangi Bhaijaan Film Konusu

Sevginin Gücü filmi bir adam ile hayatlarının kesiştiği küçük bir kızın hikayesini konu ediniyor. 5 yaşında olan Shadida doğumdan kaynaklı bir sorun nedeniyle Dünya’ya konuşamama problemi ile gelir. Annesi onun konuşabilmesi ve ona seslenebilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır. Shadida’yı doktorlara gösterip onu tedavi ettirebilmek için Pakistan’dan Hindistan’a götürür.

Hiç vakit kaybetmeden yola çıkan anne ve kızın hayatı bu yolculuk esnasında değişir. Trenle yaptıkları bu yolculukta trenin durağın birinde beklediği sırada dışarda gördüğü kuzuların yanına giden kız, trenin hareket ettiğini fark etmez ve kaçırır. Ne yapacağını bilemez ve panik halde ağlamaya başlar. Bilmediği bu topraklarda yapa yalnız kalmıştır. Sokaklarda dolaşmaya başlayan küçük kız ile Bajrangi’nin yolları tam da burada kesişir.

Bajrangi, küçük kıza yardım etmek ister ancak ondan hiçbir şey öğrenemediği için nasıl yardım edeceğini bilemez. Kızın bir şekilde Pakistan’lı olduğunu öğrenen adam onu ailesine kavuşturmak için harekete geçer. Kızı ailesine kavuşturma hayali ile yola çıkan ikili birbirinden maceralı olaylara denk gelir.

Editörün Düşüncesi

Hint filmi önerileri arayanlar için mükemmel bir önerim var. Salman Khan genelde aşırı abartılı filmlerde oynardı, ancak bu film abartı ve aksiyon sahnelerinden ziyade müthiş duygular hissedeceğiniz bir film. Senaryosu aslında hayatımızdan bir konu olsa da, son derece sürükleyici bir film olduğunu düşünüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 9.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :