img
Home / Aksiyon / Shazam! 6 Güç (2019)

Shazam! 6 Güç (2019)

/
144 Views

Shazam! 6 Güç

Orjinal Adı: Shazam!

Shazam! 6 Güç IMDB Puanı: 7.1/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 2 Saat 12 Dakika – 132 Dakika

Gösterim Tarihi: 25 Mart 2019

Bütçe: 100.000.000$

Hasılat: 364.571.656$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: David F. Sandberg

Senarist: Henry GaydenDarren LemkeBill ParkerC.C. Beck

Müzikler: Queen

Oyuncular: Zachary LeviAsher AngelMark StrongDjimon HounsouJack Dylan Grazer

Filmin Konusu

Bir çok koruyucu ailenin yanından kaçan Billy Batson 14 yaşında kimsesi olmayan bir çocuktur. Billy’i yanına alan en son aile kimsesiz çocuklarla buluşur. Billy’nin en yakın arkadaşı ise Freddy’dir.

Billy bir gün metrodayken karşısına antik çağlardan kalma bir büyücü çıkacaktır. Büyücü Billy’e adını söylediği andan Billy Shazam adındaki süper kahramana dönüşecektir.

Billy kendisini Shazam olarak keşfetmeye başlayacak ve diğer yandan da Dr. Thaddeus Sivana’yı durdurmanın yollarını arayacaktır.

Editörün Düşüncesi

Shazam! 6 Güç filminin yönetmen koltuğunda David F. Sandberg oturmaktadır.

Film sanki Deadpool’u anımsatıyor fakat onun daha çocuksu hali. Film güzel izlenilebilir olmuş ama aman aman bir film olduğunu söyleyemem. Boş bir zamanınız da keyifle seyredebileceğiniz bir yapım.

Filmdeki görsel efektler oldukça başarılı ve filmi de bana göre görseller kurtarıyor. Senaryo yönünden iyi bulduğum ve akıcı seyrettiğini düşündüğüm yapımlardan bir tanesidir.

Çocuksu olduğuna katılıyorum ama boşa giden vakit veya vasat film gibi yorumlara katılmıyorum. Evet çok üst düzey bir film olmamış ancak güzel bir zaman da keyifle izlenilebilir.

Sevilebilecek bir film olduğunu düşündüğüm Shazam! 6 Güç kendisini defalarca izlettirecek bir film olmasa da gayet keyifle sıkılmadan izleyip bitirebileceğimiz bir film olmuş.

Bizler çıtayı çok yüksek tutuyoruz Deadpool gibi üst düzey filmler bekliyoruz ama olmayınca olmuyor işte 🙂 Çok yüksek beklentiler içerisine girmezseniz bu filmden zevk alabilirsiniz.

Ben izledim ve defalarca izleyeceğimi sanmıyorum fakat eğlenerek izlediğim ve keyif aldığım bir film olduğu için sizlerin de bir oturup izlemenizi isterim.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :