Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Sıfır Bir (2016 – 2019)

Sıfır Bir (2016 – 2019)

Sıfır Bir

Sıfır Bir IMDB Puanı: 8.3/10

Dizinin Süresi: 45 Dakika

Yapım Yılı: 20162019

Kaç Sezon: 6 Sezon

1.Sezon: 5 Bölüm
2.Sezon: 5 Bölüm
3.Sezon: 8 Bölüm
4.Sezon: 11 Bölüm
5.Sezon: 8 Bölüm
6.Sezon: 6 Bölüm

Müzik: Burak Şahin

Yönetmen: Kadri Beran Taşkın

Oyuncular: Savaş SatışCihangir CeyhanÖzgür MeriçOnur AkbayNesih TurunçBurak AkyüzCengiz Yurdutek – Burak Şahin – Burak ŞafakVedat Karahan – Kadri Beran Taşkın – Tümer AdakanerGökhan Diğicibaşı

Dizinin Konusu

Savaş (Savaş Satış), Cio (Cihangir Ceyhan) ve Özügr (Özgür Meriç) Adana’nın Hürriyet Mahallesinde büyümüş çocukluktan beri birbirlerine sımsıkı bağlarla bağlı üç arkadaştır.

Savaş zekası ile abi rolünü üstlenirken, Cio yaptığı icraat sahneleri ile ön planda durmaktadır. Özgür daha sessiz sakin kendi halinde görünse de gözü karardığında hiç bir şeyi görmeyecek kadar delidir. Mahallede yasa dışı bir çok iş dönmektedir. Üç arkadaşta yasa dışı yoldadırlar fakat onları bir çok işten ayıran özellikleri vardır. Üç arkadaşın birde yanlarında duran kardeşleri vardır ve zamanla bir ordu kadar büyüyeceklerdir.

Ekibin hedefi kötüler ve uyuşturucu tacirleridir. Ekip kötülere karşı savaş açacaktır ve bu savaş hiçte kolay olmayacaktır.

Editörün Düşüncesi

Youtube dizisi olarak başlayan Sıfır Bir kısa süre içinde izleyicinin beğenisini kazanmayı başarmış ve ücretli olan BluTv’de yayınlanmaya devam etmiştir.

Üç arkadaşın girdiği tehlikeli mücadelelerde bizlerde onlardan biriymişiz gibi onları korumak istedik. Beğeniyle her bölümünü takip ettiği Sıfır Bir gerçekten büyük bir işe imza atmış ve sıfırdan gelerek müthiş bir ivme  yakalamıştır.

Amatör olarak başladıkları diziden ben bu kadarını gerçekten hiç beklemiyordum, hepsi sanki yılların oyuncusu gibi rol kesmişler ve Türkiye geneline seslerini duyurmayı başarmışlar.

Dizide bolca çatışma, argo kelimeler ve bulundukları mahallenin ağzını göreceksiniz. Çocukların bu diziyi izlemelerini önermiyorum, dizi çocuklar üzerinde olumsuz davranışlar oluşturabilir.

Beğenerek takip ettiğim bu diziyi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Gerçekten çok az insanın başarabileceği büyük bir işi başardılar. Bu yüzden gönülden tebrik ediyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Diziye Puanım: 10/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :