img
Home / Aksiyon / Sıkı Aynasızlar – Hot Fuzz (2007)

Sıkı Aynasızlar – Hot Fuzz (2007)

/
343 Views

Film Önerileri: Sıkı Aynasızlar - Hot Fuzz (2007) İzle

Orjinal Adı: Hot Fuzz

Sıkı Aynasızlar IMDB Puanı: 7.8/10

Yapım Yılı: 2007

Filmin Süresi: 2 Saat 1 Dakika – 121 Dakika

Gösterim Tarihi: 13 Temmuz 2007

Bütçe: 10.000.000$

Hasılat: 80.743.363$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Edgar Wright

Senarist: Edgar Wright – Simon Pegg

Müzikler: David Arnold

Oyuncular: Simon PeggMartin FreemanBill NighyRobert PopperJoe CornishChris WaittEric MasonBillie WhitelawNick FrostPeter Wight

Sıkı Aynasızlar Film Konusu

Nicholas Angel Londra’nın en iyi polis memurudur. O kadar iyidirki diğer polislere göre kat be kat fazla tutuklama yaparak sürekli rekorlar kırmaktadır. Çalışma arkadaşlarının hevesinin kırılıp, artık çalışmayacak dereceye geldiklerini gören üst düzey yöneticiler, Angel’ı çok uzak bir yer olan Sandford’a tayin etmişlerdir.

Sandford gördüğünüz en sakin, en düzgün yerleşim yeri olabilir. Hiç bir olay yaşanmıyor, kimse suça karışmıyor. Her bireyin istediği huzurun bulunduğu bir yer gibi görünse de, Angel bu duruma çok zor ayak uydurmaktadır. Üstelik yeni ortağı da, görevde yeni olmasının yanında son derece sakar ve işe yaramayan biridir.

Tüm bunların üzerine Angel bu kasabada yolunda gitmeyen bazı durumların olduğunu fark eder ve harekete geçer. Acaba gerçekten onun düşündüğü gibi bu şehir aslında çok ciddi suçların olduğu bir yer mi?

Editörün Düşüncesi

Çok eskilerde izlediğim bir film olmasına rağmen, sizinle paylaşacağım için yeniden izleme ihtiyacı duydum. Gerçekten en az ilk izlediğim kadar keyif aldım. Farklı olay kurgusu, senaryodaki basitlik ve eğlenceli diyaloglar, son derece başarılı bir filmin ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılıyor.

Aksiyon üst seviyede tutulmasına rağmen yine de çok eğlenceli aksiyonların bulunması filmi daha cazip hale getiriyor diyebilirim. Simon Pegg için ayrıca birkaç cümle kurmak istiyorum. Gerçekten beklediğimden öte bir oyunculuk sergileyerek filmin tadına çok ciddi katkısı olmuş. Özellikle aksiyon sahnelerinde hiç beklemediğim kadar başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Benim Bu Filme Puanım: 9.0/10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :