img
Home / Dram / Soygun – Good Time (2017)

Soygun – Good Time (2017)

/
713 Views

Film Önerileri: Soygun - Good Time (2017) İzle

Orjinal Adı: Good Time – Soygun

Soygun IMDB Puanı: 7.4/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 1 Saat 42 Dakika – 102 Dakika

Gösterim Tarihi: 20 Ekim 2017

Bütçe: 4.500.000$

Hasılat: 3.283.369$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Benny SafdieJosh Safdie

Senarist: Ronald Bronstein – Josh Safdie

Müzikler: Daniel Lopatin

Oyuncular: Robert Pattinson – Benny Safdie – Buddy DuressTaliah WebsterJennifer Jason LeighBarkhad AbdiNecroPeter VerbySaida MansoorGladys Mathon

Soygun Film Konusu

Soygun filmi Amerikan yapımı olup, polisiye ve gerilimin en iyi örneklerinden biridir. Connie ve Nick adında iki kafadar hiç alışkın olmadıkları bir işe kalkışırlar. Bir banka soymaya karar veren bu gençler acemilikleri ile tüm işi yüzlerine bulaştırırlar. Nick, bu soygun sırasında yakalanır ve koşulların hiç de iyi olmadığı çok kötü bir hapishaneye düşer.

Olaydan bir şekilde kurtulmayı başaran Connie ise kardeşini o hapisten kurtarmak için her yolu denemeye başlar. Corey adındaki bir arkadaşına giderek bu konuda ondan destek ister. Çünkü kefaretle serbest kalması mümkün olan kardeşi için o parayı mutlaka bulmak zorundadır. Corey, onu tanıdığı bir tefeciye götürür. Ancak gittikleri tefeci de işler çok daha karmaşık bir hale bürünür.

Connie orada kendisini hiç beklemediği şeylerinde ortasında bulur. O gece adeta bitmek bilmez. Artık yapılacak tek bir şey kalmıştı. Nick’i bir şekilde hapishaneden kaçırmak isteyen Connie kendisini bir anda müthiş bir kovalamacanın içinde bulur. New York sokaklarında hız kesmeyen nefes nefese sahneler sizleri bekliyor.

Editörün Düşüncesi

Filmi ayakta tutan şeyin oyunculuklar olduğunu savunanlardanım. Son derece keyifli olmasına karşın çoğu kişi tarafından olumsuz eleştiri de almış bir film. Ama yine de siz bana güvenin, ön yargıları bir kenara bırakın ve filmi izleyin.

Benim Bu Filme Puanım: 8.0/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :