Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Suçlu – Criminal (2016)

Suçlu – Criminal (2016)

Film Bul: Criminal - Suçlu 2016 İzle

Suçlu Orjinal Adı: Criminal

Criminal IMDB Puanı: 6.3/10

Yapım Yılı: 2016

Filmin Süresi: 1 Saat 53 Dakika – 113 Dakika

Gösterim Tarihi: 15 Nisan 2016

Bütçe: 31.500.000$

Hasılat: 38.803.993$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Ariel Vromen

Senarist: Douglas CookDavid Weisberg

Müzikler: Keith PowerBrian Tyler

Oyuncular: Kevin CostnerGary OldmanTommy Lee Jones Ryan Reynolds Jordi MollaGal GadotMichael PittAmaury NolascoAlice EveAntje TraueScott AdkinsLara DecaroFreddy BoscheEmmanuel ImaniHarry HeppleDoug CockleColin SalmonSteve NicolsonSope DirisuGisella Marengo

Suçlu – Criminal Fragmanı

Suçlu – Criminal Filminin Konusu

Bir CIA ajanının beynindeki her şey bir suçluya aktarılır. Dünya’nın sonunu getirebilecek bir teknolojinin peşinde kötüler vardır. Bu suçlu adam beynine aktarılanlar sayesinde iyi biri olmaya başlar ve Dünya’yı kurtararak, CIA ajanının ailesini korumaya çalışacaktır.

Editörün Düşüncesi

Filmi bunca zaman sonra ilk defa izleme fırsatı buldum. Çok çok iyi bir film olduğunu düşünmüyorum ama yine de ilginç senaryosu ve sürükleyiciliğiyle beni etkiledi. Hemen sizinle filmi paylaşmak istedim.

Oyuncu kadrosuyla başlamam gerekirse, günümüzün yıldızlarının ve geçmişteki yıldızların birleşmesiyle çok iyi bir oyuncu kadrosu oluşturulmuş. Muhteşem kadronun oyunculuklarına bayıldım açıkçası. Yönetmen tarafından filme bakacak olursak, Ariel Vromen bence çok başarılı bir iş çıkartmamış. Daha iyi görsel açılar yakalanabilir, aksiyon sahneleri daha doğru ve etkileyici aktarılabilirdi.

Senaryo konusuna gelecek olursak, çokta efsane bir senaryo olduğunu düşünmüyorum ancak, iyi iş çıkartılmış. Yüz yüze filminden sonra bu tarz filmler beni başından yakalıyor. Bilimin, polisiyeyle birleşmesi doğru sonuçlar doğurabiliyor tabi. Sürükleyici olduğunu düşünüyorum. Ben normalde kolay kolay ekrana kilitlenmem ama çok az kopma yaşadım, “Suçlu” bende hep merak ettirdi. Buda filmin pozitif yanlarından bir tanesiydi diye düşünüyorum.

Oyuncu seçimlerine değinmiştik, çok büyük yıldızlar bir arada ancak, oyuncuların yerleri değişebilirdi diye düşünüyorum. Kevin Costner yerine Ryan Reynolds oynasa çok daha iyi etki bırakabilirdi diye düşünüyorum.

Son olarak IMDB’de bilim kurgu olarak kategori belirtilmiş olmasına rağmen, bu kadar ufak belirtilerle bence yanlış kategori seçimi olduğunu düşünüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :