Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Tavşan Jojo – Jojo Rabbit (2019)

Tavşan Jojo – Jojo Rabbit (2019)

Film Önerileri: Tavşan Jojo İzle

Orjinal Adı: Jojo Rabbit – Tavşan Jojo

Tavşan Jojo IMDB Puanı: 7.9/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 1 Saat 48 Dakika – 108 Dakika

Gösterim Tarihi: 31 Ocak 2020

Bütçe: 14.000.000$

Hasılat: 90.335.025$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Taika Waititi

Senarist: Taika Waititi – Christine Leunens

Müzikler: Michael Giacchino

Oyuncular: Roman Griffin DavisThomasin McKenzieScarlett Johansson – Taika Waititi – Sam RockwellRebel WilsonAlfie AllenStephen MerchantArchie YatesLuke Brandon FieldSam HaygarthStanislav CallasJoe Weintraub

Tavşan Jojo Film Konusu

Jojo Rabbit filmi bir gencin bir kızı evlerinden saklamasını ve bununla birlikte ortaya çıkan olayları konu ediniyor. Filmin odak noktasında bulunan bu genç bir gün evine bir kız getirir ve içinde bulunduğu mevcut şartlardan dolayı onu saklar. Ancak annesi bu gizli işi öğrenir. Jojo Betzler adındaki bu genç, Hitler döneminde yaşayan ve onun kurduğu gençlik kamplarında yaşamış biridir.

Bu kamplarda çocuklara, hayatı ve Alman topluluğunun milliyetçi bilgilerini empoze edilmektedir. Burada ki çocuklar buradan tamamen Alman dışındaki herkesten nefret eden birer birey olarak çıkar. Betzler’de burada yaşadıklarından etkilenerek çok farklı bir şey yapar. Bir Yahudi kızı herkesten gizleyerek, kimseye haber vermeden annesi ile birlikte kaldığı evde gizler. Ancak annesinin bile bundan haberi yoktur.

Evlerinde bulunan çatı katına çıkartarak onu orada gizlemeye başlar. Orada kimse tarafından bulunamayacağını düşünür. Ancak hayalinde kurduğu ve önem verdiği Adolf Hitler’i bir arkadaş olarak gören Betzler, onun söyledikleri ile kendi yaptıklarının çeliştiğini görünce bir karmaşa yaşar. Hayalindeki Hitler ile gerçekte gördüğü oldukça farklıdır.

Editörün Düşüncesi

Savaşı ve yıkımı mizahi bir dille ele alan filmde, senaryonun çok başarılı oluşu oyunculuklar ve yönetmen başarısıyla birleşince ortaya çok iyi bir film çıkmış.

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :