img
Home / Film Önerileri / Temmuz’da Vizyona Girecek Filmler 2021

Temmuz’da Vizyona Girecek Filmler 2021

/
116 Views

Pandemiden ötürü, sinema salonları çok uzun zamandır kapalıydı. Ancak, aşıdan sonra gelen toplumsal bağışıklığın ardından sinema salonları da tıpkı diğer her şey gibi normalleşme durumuna dönmeye başladı. Bizim gibi sizlerin de sinemaya gitmek için can attığını biliyoruz. Temmuz’da Vizyona Girecek Filmler 2021 listemizde sadece izlemenizi tavsiye ettiğimiz ve bizimde mutlaka takip edeceğimiz filmlere yer verdik.

Temmuz Ayında Vizyona Girecek Filmler 2021

2 – 8 Temmuz’da Vizyona Girecek Filmler

F9 – Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast And Furious 9 – Furious 9

Hız sınır tanımıyor desek yeridir. Seriyi gerçekten çok seviyorum, ama ilerledikçe artık çok daha fazla abartılmaya başlanması beni biraz hızlı ve öfkeli serisinden uzaklaştırmaya başladı. Yine de izlemenizde fayda var.

Cruella

Emma Stone’un ustalık eseri filmi olarak düşünüyoruz. Filmde yönetmene ve senariste çok başka parantezler açılacağı aşikar.

Buz Yolu – The Ice Road

Liam Neeson, özellikle Takip filmleriyle adından çokça bahsettirmişti. Bu filmde farklı bir olay örgüsüyle karşımıza çıkacak olan Liam, izlenmeye değer diye düşünüyoruz.

9 – 16 Temmuz’da Vizyona Girecek Filmler

Kara Dul – Black Widow

Marvel evreninden aşina olduğumuz, Natasha Romanoff karakteriyle tanıdığımız Scarlett Johansson’ın ilk solo filmi. Pandemiden hemen önce her şeyiyle hazır olan film bugüne kadar bekletildi ve artık vizyona girmeye hazır.

Korku Seansı 3: Katil Şeytan

Ülkemizdeki güya korku filmi sevenler olarak Korku Seansı serisini çok sevdiğimiz doğrudur. Serinin üçüncü filmininde diğerleri kadar ses getirebileceğine inananlardanız.

Düşler Ülkesi

Vizyon tarihi sürekli olarak güncellenen animasyon filmlerden biri olan Düşler Ülkesi, 9 Temmuz’da seyirciyle buluşacak.

Climax

Fransız yapımı bir film olan Climax, 2018 yılından kalma bir film. Ben bu filmi bir yerlerden izlemiştim ve ağır film sevenlerdenseniz kesinlikle izlemenizi öneriyorum.

16 – 23 Temmuz’da Vizyona Girecek Filmler

Sessiz Bir Yer 2 – A Quiet Place Part II

Sessiz Bir Yer serisinin ilk filmi mükemmele yakındı diye düşünüyorum. Bu filme gitmeden önce birinci filmi mutlaka izlemenizi öneriyorum. Emily Blunt ilk filmde gerçekten gerilimi yaşatıyordu, bakalım bu filmde neler yapacak.

Space Jam: A New Legacy – Space Jam: Yeni Efsane

Looney Tunes ve LeBron James iş birliği ile ortaya çıkan güzel bir yapım olacağa benziyor. (Looney Tunes’u Bugs Bunny ile tanıyoruz.)

Spirit Untamed – Spirit: Özgür Ruh

Animasyon filmler teker teker yayınlanırken, içlerinden en iyi olanları size öneriyoruz…

Voyagers

İlk açıklandığı zaman ilginç hikayesiyle, seyircinin dikkatini toplamış olan filmde otuz gencin uzayda her şeye yeniden başlamasına tanık olacağız.

The Forever Purge – Arınma Gecesi: Sonsuza Dek

Arınma Gecesi serisinin tüm filmlerini izlediyseniz, bu filmi de izlemeyi muhakkak heyecanla bekliyorsunuzdur. Kanunun ve kuralların olmadığı bir düzende hayatta kalabilmek mucizeden de ötedir.

23 – 30 Temmuz’da Vizyona Girecek Filmler

200 Metre – 200 Meters

Birçok dalda ödül almış ve aday gösterilmiş olan mükemmel bir yapım olacak. Filistin’de yaşayan bir çiftin yaşam mücadelesini çok farklı bir senaryo ve kurguyla ele alan 200 Metre filmini mutlaka izlemelisiniz.

Uzun Aşkın Kısası – Long Story Short

Normalde tipik aşk filmlerini önermeyi sevmem ama konusu ve arkadaki kadrosunu gördüğümde iyi bir film olacağını düşündüğümden mutlaka izlenilmesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum.

The Suicide Squad – The Suicide Squad: İntihar Timi

İlk filminde olduğu gibi bu filmde de aynı hikaye ele alınıyor, farklı olan tarafı muhtemelen çok daha iyi bir iş çıkartıldığı olacak ki, aynı kurguyu yeniden beyaz perdeye yansıtmışlar.

Jungle Cruise

Dwayne Johnson, son zamanların en popüler oyuncu desek çokta yanlış konuşmuş olmayız heralde. Bir çok farklı türde yapımla karşımıza çıkan usta aktörün Jungle Cruise filmi diğer filmlerden çok daha iyi olacak gibi görünüyor.

Yukarıdaki Temmuz ayında vizyona girecek filmler 2021 listemizde, hiç Türk filmine yer vermediğimi görebilirsiniz, sebebi de ne yazık ki aynı senaryoların değiştirilerek sürekli olarak önümüze sunulmasıdır. Film Bul ekibi olarak başarılı yapımlar olduğuna inanmadığımız hiçbir filmi size önermiyoruz.

Her ay için ayrıca düzenlenecek olan film önerileri listelerimize ek olarak  2021 yılı için hazırlamış olduğumuz Merakla Beklenen 2021 Film Önerileri listemizi de incelemenizi tavsiye ederiz…

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :