Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Tetikçi (2006)

Tetikçi (2006)

Tetikçi

Orjinal Adı: Crank

Tetikçi IMDB Puanı: 6.9/10

Yapım Yılı: 2006

Filmin Süresi: 1 Saat 28 Dakika – 88 Dakika

Gösterim Tarihi: 31 Ağustos 2006

Bütçe: 12.000.000

Hasılat: 42.931.041$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Mark NeveldineBrian Taylor

Senarist: Mark Neveldine – Brian Taylor

Müzikler: The Black Mob Group

Oyuncular: Jason StathamAmy SmartJose Pablo CantilloEfren RamirezDwight Yoakam

Filmin Konusu

Chev Chelios (Jason Statham) Verona (Jose Pablo Cantillo) tarafından zehirlenmiştir. Tetikçi olan Chev Chelios’un planı bu işine son vermekti fakat işler planladığı gibi gitmeyecekti.

Hiç beklemediği anda kendisini bir zehir enjekte edilmiş ve bu zehirden arınana kadar hayatta kalmasının bir tek yolu vardır. Chev hem arkadaşı hemde doktoru olan Miles (Dwight Yoakam)’e bu zehri baktırır ve zehri yok edecek panzehir bulunana kadar vücudundaki adrenalin seviyesinin yüksek olması gerektiğini söyler.

Chev, Verona’nın peşine düşmeye karar verir ve bunu yaparken yanında ona yardım edecek kız arkadaşı olan Eve (Amy Smart)’de olacaktır. İkili Chev’in vücudundaki adrenalini yüksek tutmak için bir an olsun takibi bırakmayacak ve amaçları Verona’yı etkisiz hale getirip yok etmek olacaktır.

Editörün Düşüncesi

Tetikçi filmi aksiyon türü adı altında çok sevdiğim filmlerdendir fakat filmde şöyle bir özellikte var özellikle filmin ilk bölümü bir çok komedi filminin üzerinde seyrediyor.

Filmi izlerken filmden sadece aksiyonu beklemeyin filmde hem güleceksiniz hemde aksiyona doyacaksınız. Yine Jason Statham alışık olduğumuz rollerden birinde ve yine her zaman olduğu gibi rolüne yakışmış ve gösterdiği performansla izleyicinin beğenisini kazanmayı başarmış.

Tetikçi kendisini defalarca izlettirebilecek düzeyde güzel bir film. Gerçekten yıllarca akıllarda yer edinebilecek çok başarılı bir bir yapım olmuş. Jason Statham’ın yanında sevgilisi rolünde olan Amy Smart’da çok başarılı bulduğum ve işini gerçekten iyi yapan oyunculardan biridir ki bu filmde de hem güzelliği hemde performansı ile izleyenleri büyülemeyi başardı.

Şiddetle izlemenizi tavsiye edebileceğim ve çok büyük bir çoğunluğun beğenebileceği bu filmi kaçırmayın derim.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 9/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :