img
Home / Aksiyon / Tetikçiler – Looper (2012)

Tetikçiler – Looper (2012)

/
103 Views

Film Önerileri: Tetikçiler - Looper İzle

Tetikçiler Orjinal Adı: Looper

Looper IMDB Puanı: 7.4/10

Yapım Yılı: 2012

Filmin Süresi: 1 Saat 53 Dakika – 113 Dakika

Gösterim Tarihi: 12 Ekim 2012

Bütçe: 30.000.000$

Hasılat: 176.506.819$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Rian Johnson

Senarist: Rian Johnson

Müzikler: Nathan Johnson

Oyuncular: Bruce WillisJoseph Gordon-LevittEmily Blunt Paul DanoNoah SeganPiper PeraboJeff DanielsPierce GagnonQing XuTracie ThomsFrank BrennanGarret DillahuntNick GomezMarcus Hester

Tetikçiler Fragmanı

Filmin Konusu

2077 yılında zamanda yolculuk yapmak mümkündür. Ancak, zamanda yolculuk üstler tarafından yasa dışı olduğu gerekçesiyle yasaklanmıştır. Zamanda yolculuğu bu zamandan sonra sadece mafyalar ve yer altı insanları kullanabilmektedir.

Zamanda yolculuğu kullanan bu güçler, ortadan kaldırmak istedikleri kişileri geçmişe göndererek burada ki tetikçilerine öldürtmektedirler. Joe, zamanın en iyi tetikçisidir ve önüne gelen yeni görevinde gelecek gelen kişi Joe’nun ta kendisidir!

Editörün Düşüncesi

Rian Johnson, hem senaryosunu ele aldığı hem de yönettiği Looper filmiyle ilk büyük prodüksiyonunu yapmıştı. Senaryoya bakacak olursak, döneminde bile son derece başarılı ve özgün bir senaryo kurgulanmış. Her ne kadar bazı kesimler senaryonun Terminatör ve 12 Maymun filmlerinden alıntı olduğunu savunsa da, bana son derece özgün gibi geldi açıkçası.  Sürükleyicilik konusunda başarılı ancak ara ara filmden kopmalar yaşadığımı belirtebilirim.

Oyunculara değinecek çok fazla bir durum olduğunu düşünmüyorum. Kendilerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmişler diye düşünüyorum. Zaten Bruce Willis gibi bir Dünya markasının kötü olması beklenemezdi.

Filmi gayet heyecanla izledim, aksiyon sahneleri son derece doyurucuydu. Bilim kurguyu tahmin ettiğimizden uzak zamanda seyahat ile bağdaştırarak ele almışlar. Bu durumunda iyi kurgulandığını düşünüyorum. Bunlar dışında karakterlerin birbirlerine bağlanmalarını beğendiğimi söylemem gerekiyor.

Benim Bu Filme Puanım: 8.5/10

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :