Hint Film Önerileri: Thappad (2020) İzle

Orjinal Adı: Thappad

Thappad IMDB Puanı: 6.9/10

Yapım Yılı: 2020

Filmin Süresi: 2 Saat 22 Dakika – 142 Dakika

Gösterim Tarihi: 28 Şubat 2020

Hasılat: 4.112.382$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Anubhav Sinha

Senarist: Mrunmayee Lagoo – Anubhav Sinha

Müzikler: Mangesh DhakdeAnurag Saikia

Oyuncular: Taapsee PannuPavail GulatiKumud MishraRatna Pathak ShahMaya SaraoGeetika Vidya OhlyanTanvi AzmiNaila GrewalDia Mirza

Thappad Film Konusu

Thappad filmi Hindistan filmlerinin çıkış yeri olan Bollywood yapımı olup, etkileyici bir dram filmidir. Evli bir çiftin hayatına odaklanılan filmde ilerleyen sahnelerde müthiş bir dram çıkıyor. Amrita adındaki bir kadın evlidir ve kocasıyla oldukça güzel bir hayat sürdürmektedir. Sürekli gezmeler, partiler, eğlenceler, birlikte vakit geçirmeler derken her anları baş başa olacak bir şekilde hayat yapıları vardı.

Yine bir gün gittikleri partide kocası tarafından yüzüne tokat atılan Amrita neye uğradığını şaşırır. O müthiş adam ve harikulade evlilik hayatı bir anda paramparça olmuştur ve ne olduğunu anlayamamıştır. Amrita partide yaşanan bu olayı kendi içinde sorgulamaya ve nedenleri ile birlikte bir sonuç çıkarmaya çalışmaktadır.

Kendi evlerinde ve davet ettiği o arkadaşlarının içinde yaşadığı bu dramatik olay pek çok şeyin değişimini ateşler. Aslında Amrita çok yetenekli bir sanatçıydı. Ancak kocası istediği için o alanı bırakarak sadece eviyle ilgilenmeye başlar. Evde adeta bir hizmetçi gibi kocasıyla çok ilgilenir. Ancak zihinsel ve fiziksel olaylar artınca işler başka boyuta dönüşür.

Editörün Düşüncesi

Hint filmleri dram yapısıyla öne fazlasıyla çıkan bir yapıya sahiptir. Bu filmde de aşırı dram yüklü bir senaryo ve kurgu göreceksiniz. Hint filmi sevenlerin bu filmi de fazlasıyla beğeneceğine inanıyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 8.0/10

İyi Seyirler


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
14
Peh!
Tırt Tırt
8
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
6
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
4
İzlenir!
Puf! Puf!
2
Puf!
LOL LOL
20
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
18
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
14
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
8
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir