Hit enter after type your search item
img
Home / Dizi Önerileri / The Big Bang Theory (2007-2019)

The Big Bang Theory (2007-2019)

The Big Bang Theory Dizi Önerileri

The Big Bang Theory IMDB Puanı : 8.1 / 10

Yapım Yılı : 2007 – 2019

Dizinin Süresi : 22 Dakika

Kaç Sezon : 12 Sezon

1.Sezon : 18 Bölüm
2.Sezon : 23 Bölüm
3.Sezon : 23 Bölüm
4.Sezon : 24 Bölüm
5.Sezon : 24 Bölüm
6.Sezon : 24 Bölüm
7.Sezon : 24 Bölüm
8.Sezon : 24 Bölüm
9.Sezon : 24 Bölüm
10.Sezon : 25 Bölüm
11.Sezon : 24 Bölüm
12.Sezon : 24 Bölüm

Yaratıcılar: Chuck LorreBill Prady

Oyuncular: Johnny GaleckiJim ParsonsKaley CuocuSimon HelbergKunal NayyarMelissa RauchMayim BialikKevin SussmanCarol Ann SusiJohn Ross BowieLaura SpencerWil WheatonBrian GeorgeChristine BaranskiBrian PosehnLaurie MetcalfJoshua Malina

Dizinin Konusu

Leonard ve Sheldon üstün zekalı iki arkadaştır. Bu iki asosyal arkadaşın en büyük tutkuları kuantum fiziğidir. Kuantum fiziği ile alakalı sürekli çalışmalar yapan bu iki zeki arkadaş, yan dairelerine sarışın bir çıtırın taşındığını görünce hayatları değişir. Ve The Big Bang Theory dizisinin kahkaha tufanı kopar.

Editörün Düşüncesi

Sarışın güzelimiz Penny, ciddi bir ilişkiden henüz çıkmış ve bu ilişkide çok yıpranmıştır. Leonard ve Sheldon’a hayatla ilgili öğreteceklerinin çok fazla olduğunu düşünen Penny, hem onlara hayatı öğretecek hemde onlardan çok şey öğrenecektir.

Baştan sona mükemmel şekilde kurgulanmış The Big Bang Theory dizisi, 22 dakikalık kısa süresiyle zamanın nasıl geçtiğini anlamadan size bir sezonunu soluksuz izletebilir. 12 Sezon gibi uzun bir periyotta izleyicilerle buluşmuş olan dizinin en ağır basan konsepti ‘Komedi’ olduğundan keyifle izleyeceğiniz bir dizidir.

En İyi Bitmiş Yabancı Diziler veya En İyi Komik Yabancı Diziler listesinde en başlarda yer alan bu diziyi izlemenizi kesinlikle öneriyorum.

Benim Bu Diziye Puanım: 9/10

Keyifli Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :