img
Home / Dram / The Coach – Trener (2018)

The Coach – Trener (2018)

/
284 Views

Rus Film Önerileri: Trener İzle

Orjinal Adı: The Coach – Trener

Trener IMDB Puanı: 6.3/10

Yapım Yılı: 2018

Filmin Süresi: 2 Saat 18 Dakika – 138 Dakika

Gösterim Tarihi: 19 Nisan 2018

Hasılat: 13.821.095$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: Danila Kozlovsky

Senarist: Sergey Chetverukhin – Danila Kozlovsky – Andrey Zolotarev

Müzikler: Oleg Karpachev

Oyuncular: Vitaliy AndreevOleg AndrosovVilen BabichevDmitriy CheboratevAlan GatagovIrina GorbachevaIgor GordinAleksandr IlinVladimir Ilin

Trener Film Konusu

Trener filmi eski bir Rus teknik direktörlerinden Zuev’in hayatını konu ediniyor. Zuev, artık mesleğine bir şey katamadığını düşünerek kariyerine nokta koyar. Futbolla hiçbir işi olmayan karısından uzak ve çocuğu da olmayan Zuev kendi halinde yalnız bir hayat sürdürmektedir. Bir gün bu durumda kendisini kurtarır ve dışarı çıkar.

Eski bir arkadaşı ile bir araya gelir. Arkadaşından gelen iş teklifi ile heyecanlansa da bu işi kabul etmez. Ancak içten içe düşünmeye başlar. Teklif gelen takımı araştırmaya başlayan Zuev, sıradaki maçın çok önemli olduğunu anlar ve yeniden başlamanın tam zamanı olduğunun düşünerek teklifi kabul eder. Arkadaşına haber veren Zuev, takım ile tanışmaya gider.

Takımın o kadar kötü bir yapıda olduğunu görür ki ne yapacağını düşünmeye başlar. Çünkü kimseyi dinlemeyen ve alaycı bir grup gençten oluşmaktadır. Takımda ki herkes Zuev’i tanıyordur ama yeteneğinin geçmişte kaldığını düşünürler. Zuev ise yeniden o eski günlere dönmenin hayalini kurmaya başlamıştır. O yüzden takımla birlikte zorlu bir antrenman planlar ve bunun için toplantı yaparak durumu detaylıca anlatır.

Editörün Düşüncesi

Asla vazgeçilmemesi gerektiğini anlatan bir film. Rus yapımı olmasının yanında, ele aldığı konu her ne kadar klişe olsa da bence izlenilmeyi hak ediyor.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :