img
Home / Aksiyon / The Hitman’s Bodyguard – Belalı Tanık (2017)

The Hitman’s Bodyguard – Belalı Tanık (2017)

/
129 Views

Film Bul: The Hitman's Bodyguard - Belalı Tanık

Belalı Tanık Orjinal Adı: The Hitman’s Bodyguard

Belalı Tanık IMDB Puanı: 6.9/10

Yapım Yılı: 2017

Filmin Süresi: 1 Saat 58 Dakika – 118 Dakika

Gösterim Tarihi: 18 Ağustos 2017

Bütçe: 30.000.000$

Hasılat: 176.600.207$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Patrick Hughes

Senarist: Tom O’Connor

Müzikler: Atli Örvarsson

Oyuncular: Ryan ReynoldsSamuel L. JacksonElodie YungGary OldmanRod HallettSalma HayekMikhail GorevoyBarry AtsmaAbbey HoesSam Hazeldine

The Hitman’s Bodyguard – Belalı Tanık Fragmanı

The Hitman’s Bodyguard Filmin Konusu

Dünya’nın en iyi korumalarından biri olan Ryan Reynolds, kendisi gibi alanının en iyi tetikçisi olarak görülen Samuel L. Jackson’ı bir yerden başka bir yere teslim etmek üzere koruması altına alır. Ancak, Samuel’in kaçmak zorunda kaldığı kişiler çok tehlikeli bir suç örgütüdür. Ve işler Ryan Reynolds’ın beklediği gibi kolay olmayacaktır.

Ryan Reynolds, Samuel’i ifade vermek üzere Londra’dan, Lahey’deki Adalet Divanı’na kadar sağ salim götürmek zorundadır. Acaba bunu gerçekleştirebilecek mi?

Editörün Düşüncesi

Belalı Tanık, 2021 yılında ikincisinin çekilmesine sebep olacak kadar başarılı bir film olmuştur. Oyuncu kadrosu bile başarılı bir film olmasına, izlenmeye değer olmasına yetecektir zaten. Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Gary Oldman gibi müthiş isimlerin bir araya geldiği filmde, oyuncuların üstüne düşeni fazlasıyla yaptığını söylemek gerekiyor.

Yönetmen tarafından bakacak olursak, bana göre senaryonun azizliğine uğramış olsa gerek, bazı sahnelerin gereksiz uzadığını söylemek mümkün. Bununda ana faktörü, senaristin diyalogları gereğinden uzun tutma çabası diye düşünüyorum. Yine de yönetmene fala bir eleştiri getirmek doğru olmaz, zira aksiyon sahnelerinde son derece başarılı bir iş çıkardığını söylemek fazlasıyla mümkün.

Ryan Reynolds, henüz Deadpool efsanesinden önce yavaş yavaş popüleritesini arttıracağı dönemlere giriyor. Bu filmde bunu görüp rahatlıkla savunabilirsiniz. Samuel L. Jackson, her ne kadar Marvel Dünya’sından bir göz aşinalığı olsa da bu filmde daha önce defalarca birlikte rol aldığı Gary Oldman ile birlikte iyi iş çıkartmış.

Salma Hayek içinse sanırım bir erkek olarak söyleyeceğim hiç birşey tarafsız anlaşılmayacak o yüzden çok başarılı olduğunu söylemek yeterli diye düşünüyorum

Benim Bu Filme Puanım: 7.0/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :