Hit enter after type your search item
img
Home / Dizi Önerileri / The Shield (2002 – 2008)

The Shield (2002 – 2008)

Dizi Önerileri: The Shield Dizisi İzle

Orjinal Adı: The Shield

The Shield IMDB Puanı : 8.7 / 10

Yapım Yılı : 2002 – 2008

Dizinin Süresi : 47 Dakika

Kaç Sezon : 7 Sezon

1.Sezon: 13 Bölüm

2.Sezon: 13 Bölüm

3.Sezon: 15 Bölüm

4.Sezon: 13 Bölüm

5.Sezon: 11 Bölüm

6.Sezon: 10 Bölüm

7.Sezon: 13 Bölüm

Yaratıcılar: Shawn Ryan

Oyuncular: Michael ChiklisCatherine DentWalton GogginsMichael JaceJay KarnesBenito MartinezCCH PounderCathy Cahlin RyanDavid Rees SnellKenny JohnsonDavid MarcianoAutumn ChiklisPaula GarcesMichele Hicks

Dizi Konusu

The Shield dizisi 2020 yılında başlayıp tam 7 yıl boyunca zirvede kalmayı başaran muhteşem bir polisiye dizidir. Dizinin hikayesi, çete ve seri katil bakımından Dünya’da ki en kötü bölgelerde olan California’da geçmektedir. Vic Mackey sadece işini yapmakta olan bir polis memurudur.

Yeri geldiğinde kendi çıkarları için suçlularla iş birliği yaptığı da oluyor. Vic, bulunduğu departmanda ki en tecrübeli isimdir ve kendisine bağlı bir de ekibi bulunmaktadır. Vic’in bu kadar başarılı olması tabi ki sadece mesleki başarısı olarak görülmemeli. Suçlularla iş birliği yapması nedeniyle o koltukta uzun süre oturmayı başarmıştır.

Vic’in yöneticileri tarafından departmana çok da uygun görülmese de suçlularla yaptığı konuşmalar ve operasyonlardaki yetenekleri asla yadırganamaz. Bu yüzden de kimse sesini çıkartmaz. Zaten işler de gayet iyi gitmektedir. IMDB puanı 8.7 ile çok başarılı bir sürecin mükafatını almıştır.

Kadroda çok sayıda oyuncu bulunmasıyla birlikte, Michael Chiklis, Catherine Dent, Walton Goggins gibi isimler de dizinin başrol oyuncuları olarak belirlenmiş.

Editörün Düşüncesi

Özellikle son zamanlarda çok fazla polisiye dizi türediğini hepimiz biliyoruz. Ve ne yazık ki, yaratıcılıktan uzak tamamen aynı şekilde kurgulanmış diziler oluyorlar. The Shield dizisi polisiye dizi olmasına karşın sanırım eski bir dizi olmasından dolayı ancak, son derece özgün ve farklılıklarıyla sizi ilk bölümden kendine bağlayacak.

Baş rolde yer alan Michael Chiklis başlarda itici gelmesine rağmen dizi ilerledikçe çok başarılı bir oyunculukla sempatik gelmeye başlıyor.

Benim Bu Diziye Puanım: 9/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :