img
Home / Haberler / The Suicide Squad (2021)

The Suicide Squad (2021)

/
340 Views

Daha önce Will Smith’inde yer aldığı Gerçek Kötüler filmiyle, hemen hemen aynı yapıya ve konuya sahip olan The Suicide Squad filmi ilk filmden çok farklı olacağa benziyor. Bunu ikinci film gibi görmek hata olacağından bunu en başta belirtmek istedim.

Eski filmden sanıyorum sadece Margot Robbie’nin(Nam-ı değer Harley Quinn:)) yer alacak. Bu bana göre son derece yeterli. İlk filmde de olduğu gibi, geçmişlerinde azılı suçlar işlemiş tutukluların içlerinde yatan kahramanları ortaya çıkartma çabası bu filmde de karşımıza çıkartılacak.

Bu filmin ikincisi değilde, ilki gibi çıkarılmasının nedeni de, DC evreninin kendine Marvel gibi bir dünya yaratma çabasıdır. Aslında doğru seçimlerle çok daha farklı ve iyi filmler çıkabileceğini de düşünmeden yapamıyorum. Marvel biraz daha hedef kuşak olarak alt kuşağa hitap ediyor gibi olsa da DC evrenindeki ciddiyet, doğru şekilde seyirciyle buluşursa, Marvel’le başa çıkmaları içten bile olmayacaktır.

Filme dönecek olursak, dediğim gibi uzun bir projenin başlangıcı olarak görebilirsiniz. Sonuca bağlanmayacak olacağını da şimdiden rahatlıkla söyleyebilirim. Çünkü bu filme tepkilere bağlı olarak yeniler patır patır gelecek emin olun. Buda benim ön görüm olsun. Filmde bol bol aksiyon sahneleri ve Marvel’deki gibi fazlaca komedi öğelerine yer verilecek. İkisi doğru harmanlanırsa da ne kadar başarılı sonuçlar doğurduğuna hep şahit olduk. Deadpool bunun en güzel örneklerinden biridir.

Filmde, oyuncuların çok iyi seçildiğini söyleyebilirim. Margot Robbie, Joel Kinnaman, Idris Elba, Sylvester Stallone, Taika Waititi, David Dastmalchian, Michael Rooker, Alice Braga, Mikaela Hoover, Sean Gunn gibi birbirinden başarılı isimleri bir arada göreceğiz. İnanın bana şu listede tek inanmadığım Sylvester Stallone için bir rol verilmesi. Artık bu adamı izlemek istemiyorum ben açıkçası.

Pandemiden dolayı sürekli olarak vizyon tarihi ertelenen filmlerinden biri olsa da son vizyon tarihi olarak 30 Temmuz 2021  verildi. James Gunn’ın yönetmen koltuğunda oturacağı filmin senaryo ekibine de kendisi liderlik etmektedir.

The Suicide Squad Fragmanı

Açıkçası henüz Türkçe dublaj bir fragman gelmemesi beni çok şaşırtıyor. Çıkılan yeni yolda daha iyi sonuçlar almak için, yerel dublajlara muhakkak ihtiyaç var.

Sonuç olarak, fragmandan yola çıkarsak ve benim yukarıda belirttiğim bazı kehanetlerim doğru olursa müthiş bir serinin başlangıcını izleme fırsatımız olacak. DC vs Marvel görmek istiyorsanız mutlaka sizde en azından filmi izleyip gişesinin çok olmasını sağlayın.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :