img
Home / Aksiyon / The Tomorrow War (2021)

The Tomorrow War (2021)

/
188 Views

Online film ve dizi izleme platformları son dönemlerde çok fazla ilgi görmeye başladılar. Özellikle pandemi döneminde bu durum çok ilerledi. Öyle ki Netflix değerini çok yükseltti. Netflix’in ardından Amazon, Hulu, Blu TV, Exxen gibi bir çok platform yayınlandı. The Tomorrow War filmi de Amazon Prime için orjinal olarak bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

The Tomorrow War filminin yönetmen koltuğunda Chris McKay oturuyor. Senaryosunu Zach Dean’in yazdığı film, şuanda açıklanan bilgilere göre sadece Amazon Prime üzerinden yayınlanacak. Amerikan yapımı olan film, İzlanda da çekildi. Aksiyon filmleri, Bilim kurgu filmleri ve Gerilim filmleri gibi listelerde kendine yer edinecek bir film gibi duruyor.

Galaksinin Koruyucuları filminde daha çok tanıdığımız ve bana göre kendisini fazlasıyla kanıtlamış olan Chris Pratt, bu filmde başrolde oynuyor. Chuck dizisinden bildiğimiz ve şahsen benim aklımı halen başımdan alan Yvonne Strahovski, Chris Pratt’e eşlik ediyor. 2 Temmuz 2021 tarihinde platform üzerinden yayınlanacaktır.

The Tomorrow War Filminin Konusu

Filmin konusu aslında tipik bir bilim kurgu gibi görünse de, bu film 2016 yılından beri hazırlanıyor, doğal olarak senaryosunun da bu süreçte fazlasıyla düzenlendiğini ve çok daha iyi bir kurgu yakalandığını düşünüyorum. Dünya uzaylıların istilasından çok büyük yara almıştır. İnsanlığı korumak adına kalan bilim insanları farklı şeyler üreterek yeni savaşçılar hazırlayacaklardır. Ve insanlığın son savaşı başlayacaktır.

Fragmanlardan ve takip ettiklerimden yola çıkarak söyleyebileceğim filmin görsel tarafı çok ciddi anlamda başarılı uygulanmış. Bununda en büyük tarafını Amazon’a ve Chris McKay’e bağlıyorum.

Filmin Fragmanı

Oyuncu kadrosuna da değinecek olursak; Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Betty Gilpin, Sam Richardson, Jasmine Mathews, Edwin Hodge, Ryan Kiera Armstrong, Keith Powers, Mary Lynn Rajskub, Mike Mitchell, Jared Shaw, Alexis Louder, Rose Bianco, Seychelle Gabriel, Alan Trong

Son olarak Amazon Prime içinde bir iki cümle söylemem gerekirse, henüz Netflix’e rakip olabilecek konumda değil ama çok ciddi bir yatırımla emin adımlarla ilerliyor gibi düşünüyorum. Zaten bu tarz orjinal yapımlar geldikçe ve yerelleşme başladığında Netflix’e iyi bir rakip olacağını düşünüyorum.

İyi Seyirler…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :