Film Önerileri: Titanik İzle

Orjinal Adı: Titanic – Titanik

Titanik IMDB Puanı: 7.8/10

Yapım Yılı: 1997

Filmin Süresi: 3 Saat 14 Dakika – 194 Dakika

Gösterim Tarihi: 20 Şubat 1998

Bütçe: 200.000.000$

Hasılat: 2.187.558.110$

Yaş Sınırı: 13+

Yönetmen: James Cameron

Senarist: James Cameron

Müzikler: James Horner

Oyuncular: Leonardo DiCaprioKate WinsletBilly ZaneKathy BatesFrances FisherGloria StuartBill PaxtonBernard HillDavid WarnerVictor GarberJonathan HydeSuzy Amis

Titanik Film Konusu

Titanik filmi gerçek bir hikayeden uyarlanan ve o dönem soluksuz bir şekilde izlenerek, nesilden nesile aktarılan efsane bir filmdir. Dünyanın hatırlamak istemediği o trajik olayı beyaz perdeye dev bir prodüksiyon ile aktarılmıştır. Teknoloji o kadar ilerlemişti ki insanlığın her sorunun üstesinden gelebileceği düşünülürdü.

Hatta öylesine inanmıştık ki buna Titanik adındaki bu dev Atlantik gemisi insanlığın doğaya karşı adeta gövde gösterisi yaptığı bir türdü. Bu geminin içinde hatırı sayılır zenginler bulunuyordu. Rose adındaki bir kız nişanlısı ve annesi ile birlikte bu gemide yolculuk etmektedir. Aynı şekilde Jack adındaki genç bir ressamda Avrupa’da bulunduktan sonra Amerika’ya dönmek üzere bu gemideydi.

Jack ressam olmasına rağmen oldukça fakir biriydi. Bir şekilde Rose ile karşılaşan ve birbirlerinden oldukça etkilenen bu gençler, içinde bulundukları şartlara aldırış etmeden yakınlaşmaya başlarlar. Aralarındaki sınıf farkı ve Rose’un nişanlı olması hiç de umurlarında değildi. Ancak gemi yolculuğunu devam ettirirken bir müddet sonra buz dağına çarpması ile içinde bulundukları rüya bambaşka bir hikayeye dönüşür.

Editörün Düşüncesi

Gelmiş geçmiş en romantik filmlerden biri olan Titanik’le ilgili söyleyecek aslında çok şey var. Oyunculardan başlamak gerekirse; mükemmel oyunculuklar filme pozitif değer katmış. Yönetmen ve senarist James Cameron’a bakacak olursak müthiş bir iş çıkartmış. Bu filmi defalarca izleme fırsatım oldu ve her seferinde beni yine fazlasıyla duygulandırdı.

Benim Bu Filme Puanım: 10/10

İyi Seyirler


Paylaşmaya Ne Dersin?

Ne Düşünüyorsun?

Peh! Peh!
18
Peh!
Tırt Tırt
12
Tırt
Ha ha ha! Ha ha ha!
10
Ha ha ha!
İzlenir! İzlenir!
8
İzlenir!
Puf! Puf!
6
Puf!
LOL LOL
4
LOL
Ben Aşık Oldum! Ben Aşık Oldum!
2
Ben Aşık Oldum!
Yohamuğa! Yohamuğa!
18
Yohamuğa!
You Will Never Walk Alone! You Will Never Walk Alone!
12
You Will Never Walk Alone!
BigBoss

Film ve dizi hayranı biri bu işi ancak hobi olarak yapabilirdi, bende naçizane bunu yapıyorum. Sizin için izlemediğim veya beğenmediğim filmi yada diziyi önermemeye özen gösteriyorum. Yardımcı olacağım bir şey olursa iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin...

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir