img
Home / Bilim Kurgu / Travelers (2016 – 2018)

Travelers (2016 – 2018)

/
135 Views

Travelers

Travelers IMDB Puanı : 8.1/10

Yapım Yılı : 20162018

Dizinin Süresi : 45 Dakika

Kaç Sezon : 3 Sezon

  • 1.Sezon : 12 Bölüm
  • 2.Sezon : 12 Bölüm
  • 3.Sezon : 10 Bölüm

Yaratıcılar : Brad Wright

Oyuncular : Eric McCormackMacKenzie PorterNesta CooperJared Paul AbrahamsonReilly DolmanPatrick Gilmore

Dizinin Konusu

Günümüzden yüzlerce yıl sonra insan nüfusu yok denilecek kadar azalmıştır. Hayatta kalan son insanlar ise bir zaman makinesi keşfederler ev 21. yüzyıla geri dönerler. Bu insanlar kendilerine Travelers ismini vererek bir grup oluştururlar.

Travelers grubunun amacı 21. yüzyıla dönüp insanları korkunç gelecekten kurtarmaktır.

Takım lideri FBI ajanı olan Grant MacLaren (Eric McCormack), engelli fakat fazlasıyla zeki olan genç kadın Marcy (Mackenzie Porter), Marcy’nin sosyal çalışanı olan David (Patrick Gilmore), liseli bir takım kurucu olan (Jared Paul Abrahamson), fazlasıyla şiddete maruz kalmış bir anne olan Carly (Nesta Cooper) ve eroin bağımlısı bir üniversite öğrencisi olan Philip (Reilly Dolman) adındaki gençten oluşmaktadır.

Editörün Düşüncesi

Travelers üç sezondan oluşan bir bilim kurgu dizisidir. Diziye başlayanlara ufak bir uyarım var diziyi çok hızlı bitirecek ve dizinin bittiğine üzüleceksiniz.

Geleceği ele alan bir kurgu ile yapılmış olan dizi oldukça akıcı ve sürükleyici bir şekilde seyrediyor. Dizinin birinci sezonu gerçekten efsane. İkinci sezonda olaylar biraz kişiselleştirilmiş fakat üçüncü sezonda yeniden toparlanarak akıllarda iz bırakacak bir diziye imza atılmış gerçekten.

Diziyi izlemeye başladım ve daha ilk bölümden efsane bir dizi olacağının sinyallerini veriyor diyebilirim. Ben bu diziyi dört günde izledim, işlerim olduğu halde beş günde bitirdim.

Yani diyeceğim o ki bu dizi kaçmaz. İzlemeyen kalmasın diyorum. Keyifli ve bir solukta izleyebileceğiniz bu diziyi şiddetle izlemenizi tavsiye ediyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Diziye Puanım : 9/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :