Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Triple Frontier (2019)

Triple Frontier (2019)

Triple Frontier

Orjinal Adı: Triple Frontier

Triple Frontier IMDB Puanı: 6.5/10

Yapım Yılı: 2019

Filmin Süresi: 2 Saat 5 Dakika – 125 Dakika

Gösterim Tarihi: 6 Mart 2019

Yaş Sınırı: 18+

Yönetmen: J.C. Chandor

Senarist: Mark Boal – J.C. Chandor

Müzikler: Creedence Clearwater Revival

Oyuncular: Ben AffleckOscar IsaacCharlie HunnamPedro PascalAdria Arjona

Filmin Konusu

Güney Afrikalı bir uyuşturucu baronunu halt etmek için, özel kuvvetlerin eski mensubu olan beş arkadaş tekrardan bir araya gelir.

Beş arkadaşın girdiği bu mücadele hedefleri barondan 75 milyon dolar çalmak olacaktır. Girdikleri bu zorlu mücadele onları kaosa sürükleyecek ve istenmeyen birçok olayı da beraberinde getirecektir.

Editörün Düşüncesi

Triple Frontier adlı Netflix filminin yönetmen koltuğunda J.C. Chandor oturmaktadır. Filmde Ben Affleck , Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Pedro Pascal, Adria Arjona gibi usta isimler yer alıyor.

Filmi izledim ve gerçekten beğendim her ne kadar filmde mantığa uymayan bazı olaylar olsa da kesinlikle izlenmeye değer bir film. Filmin önce konusunu okudum ve oyuncu kadrosuna baktım izlenebilecek bir film olduğunu bu oyuncu kadrosu bana gösterdi zaten ve izledikten sonrada hiç pişmanlık duymadım, iyi ki izlemişim filmi.

Filmin içine biraz daha heyecan biraz daha gerilim katılsa çok daha iyi olurmuş ama yinede bu eksiklere rağmen film oldukça sürükleyici seyrediyor. Sıkılmadan izleyebileceğiniz güzel bir aksiyon filmi.

Filmde herkesin birçok kişinin aklında soru işareti bırakacak bir nokta var oda o kadar paranın peşine neden düşülmedi olacaktır.

Triple Frontier adlı filmi izlemediyseniz ve aksiyon seviyorsanız hiç zaman kaybetmeden izlemenizi öneriyorum. 2 saat olmasına rağmen kimseyi sıkmayacak bir film olduğundan emin olduğum için bu filmi buraya bırakıyorum.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 7.5/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :