Hit enter after type your search item
img
Home / Dram / Türkiye’nin İlk Rap Filmi Kovala Fragmanı Yayınlandı!

Türkiye’nin İlk Rap Filmi Kovala Fragmanı Yayınlandı!

Türkiye’nin ilk rap filmi olan Kovala filminin fragmanı yayınlandı. Daha önce filmin orjinal müziği yayınlanmış ve 17 Nisan 2020 tarihinde film vizyona girecek denmişti. Ancak, malum pandemiden dolayı sinemaların kapatılmış olması bir çok yerli filmin vizyon tarihlerinin değişmesine sebep oldu.

Henüz yeni vizyon tarihiyle ilgili bir bilgi verilmeyen Kovala filmi, çok yakında ibaresi göstererek. Sinema salonları açıldıktan sonraki zamanda bu tarihi belirtecek gibi duruyor. Bildiğiniz üzere pandemiden dolayı uluslar arası filmler dahil olmak hemen hemen tüm yapımların vizyon tarihlerinde değişiklikler yaşandı.

Daha önce bu konuda yapmış olduğumuz haber: Koronavirüs Sebebiyle Gösterim Tarihi Değişen En İyi Filmler

Kovala Filmi Hakkında Bilgi

Kovala filminin yönetmen koltuğunda Burak Kuka oturuyor. Oyuncu kadrosu da yeterli denecek düzeyde. Ozan Akbaba, Hande Soral, Melis Sezen, Şahin Eryılmaz gibi bilindik oyuncular filmde rol alıyor. Başrolde de Stabil olarak bilinen rapçi Dagra Solmaz oynuyor. Filmin senaryosunda da Emrah Güzelkokan ve Erçin Sadıkoğlu’nun imzası var.

Film ülkemizdeki ilk rap filmi olmakla birlikte, fragmana baktığımızda merak uyandıran bir yapım olduğunu fazlasıyla gösteriyor diye düşünüyorum.

Filmin konusuna dair ne yazık ki, herhangi bir mecrada herhangi bir bilgi bulamadım. Sanırım konu Türk filmleri olunca, yerli sinema bilgileri veren platformlarımız da konuyla pek ilgili olmuyorlar. Bana göre bu tarz farklı konuların işlendiği filmlere öncelik tanımak, sinemamızın gelişimi açısından fazlasıyla önemli bir husus.

Toparlayacak olursak, anladığım kadarıyla, hayatına rap yaparak devam edecek bir gencin hayat hikayesini konu alıyor. Tekrara girmek istemem ancak, fragmanı izlemenizi öneririm. Çok tatlı bir film olmuş gibi geldi bana. Filmle ilgili başka bir gelişme olursa zaten Film Bul’dan ulaşabileceksiniz…

Sağlıklı Günler

Kovala (2020) Fragman

Türkiye’nin İlk Rap Filmi Olan Kovala’nın Fragmanı Sinemaseverlere Sunuldu…

Kovala Orjinal Film Müziği

Filmin Başrol Oyuncusu Stabil’in Hazırladığı Film Müziği: Kovala!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :