img
Home / Dram / Tutku Oyunları – Little Children (2006)

Tutku Oyunları – Little Children (2006)

/
304 Views

Film Önerileri: Tutku Oyunları - Little Children (2006) İzle

Orjinal Adı: Little Children – Tutku Oyunları

Tutku Oyunları IMDB Puanı: 7.5/10

Yapım Yılı: 2006

Filmin Süresi: 2 Saat 17 Dakika – 137 Dakika

Gösterim Tarihi: 12 Ocak 2007

Bütçe: 26.000.000$

Hasılat: 14.821.658$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Todd Field

Senarist: Todd Field – Tom Perrotta

Müzikler: Thomas Newman

Oyuncular: Kate WinsletJennifer ConnellyPatrick WilsonJackie Earle HaleyNoah EmmerichGregg EdelmanPhyllis SomervilleRaymond J. BarryJane AdamsTy SimpkinsSadie GoldsteinHelen CareySarah Buxton Mary B. McCannTrini Alvarado

Tutku Oyunları Film Konusu

Tutku Oyunları filmi konusuna yakından bakacak olursak, çok karmaşık bir ilişkinin ortasına düşmüşüz hissi uyandıracaktır. Sarah ismindeki bir kadın bir reklam müdürü ile evlidir. Ancak bu tamamen mantığa dayalı bir evlilik olduğu için sevgiden oldukça mahrum kalmıştır. Bu sevgisiz evliliğin içinde ilerlerken kızı ile daha çok vakit geçirerek bunun üstünü örtmeye çalışır.

Kızıyla parkta ve havuzda uzun saatler geçirerek çok daha fazlasını elde etmek ister. Brad ise olgunluk çağına ulaşmış ve bir belgesel yapımcısı kadın ile evlenmiş naif bir ev erkeğidir. Filmdeki diğer önemli karakterlerden Ronnie ise May adında ki yaşlı annesi ile birlikte yaşamaktadır. Ronnie hapisten yeni çıkmıştır. Larry ise Ronnie’yi yakından tanıyan emekli bir polistir ve bir ara hapisten kaçmaya niyetlenen Ronnie’ye engel olmuştur.

Mutsuz Sarah ile ev erkeği olan olgun Brad bir gün karşılaşırlar. Sarah’ın içindeki dürtüler harekete geçer ve bu mutsuz evlilikten daha fazlasını istediğini fark eder. Film boyunca bu karakter arasında karmaşık bir hikaye söz konusudur ve dikkatli izlemenizi tavsiye ederim.

Editörün Düşüncesi

Bir Kate Winslet filmi daha, çok alışık olduğumuz şekilde görüyoruz yine. Filmin kurgusu, konusu ve oyunculuklar bana göre çok başarılı. Kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden biri olduğunu düşünüyorum.

Benim Bu Filme Puanım: 8.0/10

İyi Seyirler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :