Hit enter after type your search item
img
Home / Aksiyon / Wanted (2008)

Wanted (2008)

Wanted

Orjinal Adı: Wanted

Wanted IMDB Puanı: 6.7/10

Yapım Yılı: 2008

Filmin Süresi: 1 Saat 50 Dakika – 110 Dakika

Gösterim Tarihi: 12 Haziran 2008

Bütçe: 75.000.000$

Hasılat: 341.432.090$

Yaş Sınırı: 15+

Yönetmen: Timur Bekmambetov

Senarist: Michael BrandtDerek HaasChris MorganJ.G. Jones

Müzikler: Harry Garfield

Oyuncular: James McAvoy Angelina JolieMorgan FreemanTerence StampThomas KretschmannLorna Scott

Filmin Konusu

Wesley Gibson (James McAvoy) sıradan bir hayat sürmektedir. Kendisinin özel olduğunun farkında değildir hatta bu farkındalığını bir hastalık olarak görmektedir.

Wesley’in babası bir suikast sonucu öldürülmüştür ve Wesley’in eline babasının intikamını alma fırsatı sunulmuştur. Wesley’in babası kötü adamları ortadan kaldıran bir suikastçi olarak bilinmektedir.

Şimdi Wesley babasının bıraktığı yerden devam etmek için babasının ortağı olan Sloan (Morgan Freeman) ve Fox (Angelina Jolie)’dan eğitim alacaktır. Wesley’in  hayata bakış açısı Fox ile tanıştıktan sonra bambaşka bir yöne çevrilecektir.

Editörün Düşüncesi

Wanted adlı filmin yönetmen koltuğunda Timur Bekmambetov otururken başrol oyunculuklarını James McAvoy ve Angelina Jolie gibi usta isimler üstleniyor.

Filmin kadrosu filmi izlememiz gerektiğini düşündürüyor gerçekten, tam bir yıldızlar topluluğu. James McAvoy ve Angelina Jolie gerçekten güzel bir ikili olmuşlar ve filmdeki performansları cidden izlenmeye değer.

Filmin temposu bir an olsun düşmüyor. Filmdeki aksiyon çok iyi çekilmiş ve bu sahneler de filmin bütün sıkıcılığını ortadan kaldırmış. Film son derece akıcı ve sürükleyici bir senaryo ile seyrediyor. Birde bu senaryoya usta isimler eşlik edince film çok daha keyifli bir hale bürünüyor.

Wanted gerçekten başarılı bulduğum filmlerden bir tanesidir ve kesinlikle izlemeniz gereken bir yapımdır. Filmde abartı sahneler var, yani yok artık daha neler diyeceğiniz birçok sahne göreceksiniz. Bunlardan bazıları mantığa haykırı bulmuş olsam da yinede izlenmeye değer bir film olduğunu düşüncesindeyim. Sonuçta fantastik bir film ve bu tarz abartılar bu tarz filmlerin olmazsa olmazıdır.

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık.

Benim Bu Filme Puanım: 8/10

Keyifli Seyirler Dilerim…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :